Jump to content

Czajan

Modelarz
 • Content Count

  165
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Czajan

 1. Model Wilga 2.4 m z firmy Model Partner Silnik DLE 55 z tłumikiem DLE ( żadna puszka) Serwa Hitec Zasilanie Jeti Max 2D Podwozie amortyzowane Koła 125 mm Kavan Śmigło od firmy Biela. Cenna 4500 zł do negocjacji lub mogę się na coś wymienić modelarskiego.
 2. Kupię lipo 6S 5000 - mhA - Najlepiej Turnigy, SLS lub inna firma. Może być inna pojemność poniżej 5000
 3. Kupię czujnik UniSens-E . Może komuś zalega w szufladzie.
 4. Nic tu dziwnego. Turbina o ciągu 2 kg. Model waży 2.6 kg. Rozpiętość 2.4 m. I model lata.
 5. Na zdjęciu są 119 mm. Trzeba było zrobić małe cięcia i muszą być te inne nadkola. Co do Kardanów to mam z PLA Impac. Dają radę ale ta kostka w kardanach to ASA. Większym problemem jest przekładnia. Tam już 2x wał ukręciliśmy, ale jeździmy dużo po piachu. Przekładnia teraz jest za ASA ale chyba zrobię z Nylon.
 6. My już jeździmy !!! Teraz nowy projekt - coś militarnego w RC !!!
 7. Ja mam KST X08plus skrzydła.
 8. Mam instrukcje pdf. Jak coś to pisz na prv. Musisz sprawdzić jaką masz wersję . Bo jest wersja normalna i pro. Różnica jest jeśli chodzi ster kierunku i wysokości. Inny sposób montażu.
 9. Mam pomysł na zebranie ekipy i wyjazd w tamte strony. Co wy na to ?
 10. Jak będziesz robił zawiasy na lotki i klapy ?
 11. Ja też już po wydrukach masek. Wracam do Jokera. Podzieliłem pliki na mniejsze i dziś wydrukowałem klapy. Ładnie się to składa.
 12. Adam Ja jutro zaczyna druk tego projektu, Będą używał oryginałów G Code. Pasują do mojej drukarki. Możesz spróbować użyć programu Cura. Co do materiału to z PLA będą lżejsze detale. Zobacz na materiał colorFabb LW-PLA
 13. Jak byś miał pytania pisz. Ja mam już dwa radia z tej firmy. Nawet się udało polskie komunikaty zrobić.
 14. Model piękny. Trzeba będzie świnkę skarbonkę rozbić
 15. Ok nie zauważyłem zamykam temat. Prośba do admina o zamknięcie
 16. Na 4s czy 6s chcesz go zrobić ?
 17. Właśnie podano informację że Niemiecki oddział firmy Graupner ogłosił updałość. I wszystko przechodzi do Korei. To już koniec tej znanej marki modelarskiej. https://www.graupner.de/media/image/53/c7/4d/GRAUPNER-Pressemeldung-NOV-2019_EN.jpg?fbclid=IwAR2d_Rd1KWJz7TDXKKVWUFDYky2-Z0FOPHuMsLND3hJDpJNMRPln8NP7Zlg
 18. Polecam KST - mam używam. Ładnie chodą na wyższym napięciu. Oj będzie rakieta z modelu.
 19. Czajan

  Graupner MC28

  Zmieniłem plany i kupiłem w dobrej cennie prawie nowe radio MC 32 Pro. Możemy zamknąc wątek.
 20. Czajan

  Graupner MC28

  Ja też mam MC 20 i chciał bym zminić. Poprostu brakuje mi kanałów. Myślałem nad MC32 ale to już nie sprzedaje Graupner i nie wspiera updatem softu,
 21. Czy ktoś z kolegów posiada radio Graupner Mc28 Hott. Chciał bym się dowiedzieć jak się sprawują nowe czujniki w drążkach i samo radio.
 22. Krzysiek możesz zdradzić gdzie takie fajne miejsce macie do latania ??
 23. Jarek. Gratuluję modelu , jak lubisz takie szybkie model to super trafiłeś. Ja się zastanawiam czy nie zmienić napęd na EDF w Hawku. Co do Neuruppina, to jak będziesz jechał nastpenym razem to zapraszam na kawę, albo na lotnisko to polatamy wspólnie. Jeśli chodzi o rowery to miejsce fajne.
 24. Tylko mas jakieś dziwne malowanie, to jest wersja 2 Ja mam versje 3 Model lata super. Teraz Robbe robiten sam model nazywa się Limit Pro
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.