Skocz do zawartości

Regulatory obrotów w Catalinie - v. Optima 6


pietka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Kolegów. Proszę o podpowiedź w nast. sprawie. Posiadam Model Cataliny z HK

http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=17382

 

Fabrycznie dostarczone regulatory nie chcą współpracować z odbiornikiem Optima 6 Hitec.

Niestety nie wiem jakiego typu i producenta są te regle, ponieważ nie było na nich żadnych nalepek. Nie mam również możliwości zaprogramowania tych regli z tego powodu.

Regulatory są podłączone równolegle do zasilania, a przewody sterujące połączone kabelkiem Y, silniki mają podłączenia takie aby miały przeciwbieżne obroty.

Po włączeniu zasilania i zbindowaniu się odbiornika z aurorą, regulatory wydaja dźwięki takie ja przy braku odbiornika.

Po podłączeniu testera serw, regle działają prawidłowo, silniki startują bez problemu

Odbiornik jest sprawny, konfiguracja modelu w nadajniku prawidłowa. Po podłączeniu do niego innego regulatora i silnika wszystko działa.

 

Sprawdziłem działanie całego układu na apce 35MHz, działa prawidłowo

 

Podobny przypadek miałem z regulatorem 50 A od napędu EDF również zakupionego w HK

 

Czy ktoś miał już podobne doświadczenia? proszę o jakieś sugestie ....

 

Pozdrawiam

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.