Skocz do zawartości

Jak zrobić serwo na przełączniku w Turnigy 9x ?


toretto1995
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ten przelacznik w koleczku to TIMER. Włączasz nim czas. W opcjach masz funkcję TIMER. Zmieniasz z INH na ACT i ustawiasz czas jaki chcesz mieć. Później jak pstrykniesz to aktywujesz timer, jak pstrykniesz drugi raz to zatrzymujesz. Aby wyzerować wciskasz EXIT.

Nie da się pod niego przypisać żadnego serwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i dodam jeszcze że ten przełącznik też TRAINER czyli do włączenia ucznia na kablu :D ale kolega pyta o coś innego czy można podpiąć pod jakiś przełącznik serwo i jak apkę ustawić i raczej jak zawsze wiele odpowiedzi ale nie na pytanie z tematu !!! to tu norma już :lol:

Daruj sobie głupie wywody bo w pierwszym poście wyraźnie jest postawione pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Jarosławie,wyją mi Pan to z ust :D

Zadam pytanie w bardziej precyzyjny sposób.

Czy da się to wszystko ustawić w taki sposób:(Z góry przepraszam za jakość zdjęć.)

Przełącznik w tej pozycji, serwo jest w neutrum:

http://pfmrc.eu/album_pic.php?pic_id=7332

 

 

Przełącznik w tej pozycji, serwo wychyla się w prawo:

http://pfmrc.eu/album_pic.php?pic_id=7333

 

 

Przełącznik w tej pozycji, serwo wraca do neutrum:

http://pfmrc.eu/album_pic.php?pic_id=7334

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...raczej jak zawsze wiele odpowiedzi ale nie na pytanie z tematu !!! to tu norma już :lol:

I zawsze sie znajdzie jeden, ktory musi sie czuc w obowiazku pouczania innych. To typowe.

 

Gwoli scislosci - pytanie zostalo poczatkowo zadane niewystarczajaco precyzyjnie, chocby z tego wzgledu, ze akurat Turnigy 9x moze byc wyposazona w jeden z bodajze pieciu mozliwych wariantow oprogramowania. I zeby bylo jeszcze smieszniej, teraz pojawily sie zdjecia pokazujace zupelnie inny przelacznik, anizeli na poczatku.

 

Dlatego, drogi przyjacielu, proponuje odrobinke wyluzowac. Po co niepotrzebnie psuc dobra atmosfere? Jak tylko tworca watku dokladnie wylozyl problematyke, od razu znalazla sie trafna odpowiedz. Prawda?

 

Zycze milego wieczoru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

MIX

STATE ACT

MASTER (twój kanał, zobacz w DISPLAY)

SLAVE ten sam kanał jak wyżej)

OFFSET 000

UPRATE 000

DNRATE -050 (dowolna wartość wychylenia na środku przełącznika)

SW ID1

sprawdzałem w DISPLAY i mi nie widzi tego przełącznika wie może ktoś jak go uruchomić dodam że MIX1 mam zajęty na MIX lotki ze sterem kierunku i dodam że w odbiorniku mam kanały zajęte 1,2,3,4,6 czy poda ktoś jak mam pod inny kanał podłączyć serwo i MIX by na tym przełączniku truj biegowym działało serwo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.