Skocz do zawartości

Chciał zaatakował Pentagon i Kapitol... RC !


kminek

Rekomendowane odpowiedzi

Agenci FBI aresztowali mężczyznę podejrzanego o przygotowywanie zamachów na Pentagon i Kapitol przy pomocy bezzałogowych samolotów wypełnionych materiałem wybuchowym . Jak poinformowały władze, jest on również podejrzewany o współpracę z Al-Kaidą w przygotowywaniu zamachów na żołnierzy USA stacjonujących za granicą.

 

Dołączona grafika

 

Czyzby model HK ? :D

 

Wiecej na:

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80277,10374510,Chcial_zaatakowal_Pentagon_i_Kapitol_dronami__Aresztowanie.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie raczej wkleili reporterzy, na zasadzie "model to model nikt się nie pozna".

:wink:

 

Jak ktoś kiedyś skomentował - Jaki kraj, tacy terroryści. Widać kryzys w USA większy niż się przyznają... Nas chociaż było stać na terrorystę z motolotnią. :devil:

A tu proszę z Boeingów na modele... A my się dziwimy czemu dolar spada... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak on mógł takiej wielkości samolotem zaatakować pentagon jak ten budynek to jest zamknięty na cztery spusty, kraty w oknach itp. ja rozumiem że miał tam materiały wybuchowe, ale jakby nie wleciał do środka to co najwyżej rozwaliłby okna i troche narobił "bałaganu" w pokoju;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koszkin, Skąd wiesz, że Amerykanie to idioci?

Pracowałem tam rok. Wszyscy znajomi, którzy tam byli potwierdzają moje zdanie... Polecam Kalifornie, wylęgarnia kretynów. Poza tym ludzie, którzy twierdzą, że Europa to kraj nie grzeszą inteligencją.

 

Ale chyba nie o tym dyskutujemy w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widziałeś, że są grubi? Widuję takich więcej u nas spoglądając na ulicę. A spędziłem tam trochę czasu. A stereotypy, jak widzę, są tworzone przez takich, którzy tam nigdy nie byli.

Ja widziałem dupy bab które zasłaniają słońce na plażach a ich ruchy wywołują fale uderzeniowe.

I popieram zdanie, że to głupi naród. Ale nie ma się co cieszyć. My idziemy w tym samym kierunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.