Skocz do zawartości

Opinie na temat motoszybowców z HobbyKing


Sted
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ASK-21 z linków powyżej ponoć jest dość trudny do opanowania... Motylasty ostatnio zakładał wątek o nim/jego modyfikacjach. Ja mogę polecić Easy Fly ST-330, który jest w asortymencie HK. Po wprowadzeniu prostych modyfikacji (wklejeniu magnesów neodymowych w skrzydła i rezygnacji z fabrycznego łącznika dźwigarów) - mogę powiedzieć, że jest wart każdego wydanego na niego centa. Bardzo wdzięczny klon Easy Glidera...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z ASW 28 w wersji EPO nie byłem zadowolony. Własności lotne gazety przy zalecanym wyposażeniu, a znowu po lekkim dodaniu masy spada jak cegła - doskonałość profilu nie rekompensuje większego obciążenia. Serwa miały spore luzy, jak to chińczyki. Naklejki to już totalna fikcja, z miejsca mogą iść do kosza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASK-21 z linków powyżej ponoć jest dość trudny do opanowania... Motylasty ostatnio zakładał wątek o nim/jego modyfikacjach. Ja mogę polecić Easy Fly ST-330, który jest w asortymencie HK. Po wprowadzeniu prostych modyfikacji (wklejeniu magnesów neodymowych w skrzydła i rezygnacji z fabrycznego łącznika dźwigarów) - mogę powiedzieć, że jest wart każdego wydanego na niego centa. Bardzo wdzięczny klon Easy Glidera...

To nie był ASK-21 tylko FOX.

 

Piankowego ASK-21 bierz w ciemno. Super model, super szybuje, stabilny, radzi sobie z wiatrem i kręci pięknie akrobacje :D No i bardzo zwarta i solidna konstrukcja a mocowanie skrzydeł na 5+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odradzam ASW28 z EPO. Tym bardziej jeśli to pierwszy model. Jakość bardzo kiepska: stery nie wracają do neutrum, często się rozregulowują, trochę kłopotliwe składanie i rozkładanie przed i po locie itp. Wprawdzie bardzo ładnie prezentuje się w powietrzu ale to niestety nie rekompensuje wad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.