Skocz do zawartości

Radom a modelarstwo


Rogalik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jestem dość początkującym modelarzem, latam Easy Gliderem Pro już dwa miesiące. Jak dotąd chodziłem samemu na pola z modelem, nie mam znajomych którzy interesują się modelarstwem, na żadnym forum nie było wzmianki o Radomiu. Owszem jest lotnisko ale koszty (z tego co się orientuje) przewyższają budżet który mogę na to przeznaczyć.

To jak, są jacyś "niedzielni modelarze" z Radomia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, od kilku lat nasze działania skierowane były i są głównie w stronę Aircombatu bo do tej pory nie mieliśmy płaskiego terenu na duże akrobacyjne modele (Giles, Swallow) odkąd odeszliśmy z miejsca gdzie Ci powiedzieli o kosmicznych sumach :crazy: .

 

Aktualnie sytuacja się zmieniła i kawałek pola na którym latamy spalinami jest już przygotowany na w/w modele.

 

Aircombat latamy zawodniczo bo kręci nas ta kategoria i fajna ekipa jest na tego typu zawodach, ale jak byś wczytał się dobrze to akrobacja F3A zawsze była i będzie na pierwszym miejscu. Poza tym publikacje z cyklu "Jak zacząć latać modelami RC z napędem spalinowym?" w dziale Przedszkole RC nie są pisane na bazie doświadczeń AIRCOMBAT :faja: .

 

Tak więc jak chcesz kiedyś spotkać się, poznać, pogadać i polatać z nami to zapraszam na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.