Skocz do zawartości

Super Tigre G-51 2T - Wasze opinie


kunba83

Rekomendowane odpowiedzi

ST to bardzo dobre motorki. Pierwsza regulacja bardziej wymagająca niż w przypadku OS LA :) ale to niestanowi problemu. Niektórzy twierdzą że wadą tych motorków jest brzydki tłumik (zapewne widzieli motorek jedynie na zdjęciach). Brzydki nie brzydki ale bardzo funkcjonalny nierzadko istotna zaleta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzisiaj zamówiłem sobie taki motorek. Super Tigre G-51 RING 2T. Czytałem gdzieś że warte uwagi, słyszałem też osobiste opinie że są w porządku. Jutro powinien dojść do mnie, założe na "hamownię" na dotarcie i może będę mógł powiedzieć coś więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem 2 sezony w fun flaju od czasu do czasu drobna korekta igłą paliwa. Bardzo lubi 20% oleju rycynowego i 5% nitra oraz swiece OS 8 w takim zestawieniu chodził mi super bez stresu mozna było sobie pozwolic na zawis i inne figle co do tłumika to moze nie jest lekki i ładny ale tak jak kolega wspomniał funkcjonalny co ciekawe ma przegrody :D ale os to os :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.