Skocz do zawartości

Samolot rc elektro trener 130cm


dominik2w
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam.posiadam górnopłata jak w temacie o rozpiętości 130 cm i wadze bez osprzętu 400 gr. przeznaczony do napędu elektrycznego. Model o ciekawej sylwetce jest wykonany ze styropianu, balsy i styroduru pokryty folią. Latał z najprostszymi silnikami 3F (takimi za 30zł), pakietem Li-pol 2200mAh 11,1V.

 

Samolot przeznaczony do zamontowania 4 serw mocro, posiada odp. wnęki i wycięcia na przewody, oraz popychacze. Po zamontowaniu serw i przewodów można je zakleić folią, a na kadłubie są odpowiednie przykrywki. Skrzydło ma sosnowy dźwigar i jest mocowane gumami. Doradźcie jaki silnik mogę zastosować do tego modelu,serwa,śmigło wolał bym składane, itp. Mam zamiar kupić aparature Turnigy 9x v2.jestem początkującym modelażem więc proszę o wyrozumiałość.mile widziane linki co do osprzętu.za pomoc z góry dziękuję

http://://img08.allegroimg.pl/photos/400x300/17/99/50/90/1799509080

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.