Skocz do zawartości

Spot promujący ekologię


kuba94

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie, zamieszczam krótki spot promujący żywność ekologiczną i materiał o jego powstaniu. Jestem autorem obu prac i ciekaw jestem waszego zdania na ich temat. :wink:

ps. Oba materiały są pracami konkursowym, jeżeli komuś się podobają to może na nie zagłosować pod podanymi linkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo długooo trzeba czekać aż się otworzy.

A co do żywności ekologicznej to jeszcze parę lat temu każdy polski rolnik mógł powiedzieć, że uprawia ekologicznie.

Mając parę lat, w drodze do szkoły gdy zgłodniałem to zjadałem szczaw i napiłem się wody z rowu melioracyjnego, gdzie można było zobaczyć cierniki a nawet raki. To była ekologia. Kury chodziły po trawie a krowy po łące. Później zaczęto jednak myśleć o zwiększaniu plonów i zysku.

Moim zdaniem, teraz na haśle "eko" również się zarabia. A czy ta nowoczesna żywność ekologiczna jest równie ekologiczna jak ta sprzed 20 lat?...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.