Skocz do zawartości

Młodzik-98


piotr555
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda całkiem OK. Jeden z pierwszych moich modeli był bardzo podobny. Postaraj się aby papier, którym go okleiłeś nie był pomarszczony (pogarsza to własności lotne) - ja w tym celu przed lakierowaniem go nitrocellonem (czy tam rzadkim lakierem nitro) przypinałem elementy do deski szpilkami (ważne jest ich przypięcie, żeby się nie zwichrowały), spryskiwałem je wodą ze spryskiwacza do kwiatków i zostawiałem na cały dzień do całkowitego wyschnięcia (ale być może jest na to jakaś lepsza metoda i koledzy coś tu doradzą - mi oklejanie papierem japońskim nigdy zbyt dobrze nie wychodziło).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście najpierw delikatne spryskanie wodą i suszenie przypiętego do deski skrzydła a potem a jak wyschnie malowanie rzadkim lakierem za pomocą miękkiego pędzla i suszenie przypiętego do deski przez parę dni (przepraszam za wtrącenie ale nie było to jasne z opisu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.