Skocz do zawartości

Gs racing docieranie silnika


Rekomendowane odpowiedzi

Powiem szczerze że chciałem SUBARU IMPREZA ale nie było samochodów z silnikiem 3ccm

na stanie:)

a ten mustang ma 3ccm

 

a poniżej fotki

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

 

masz taki samochód kolego?? jaka jest Twoja opinia ??? ja jestem w trakcie docierania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darek co to? Schodzisz z nieba na ziemię :?: :wink: Ładnie "pyrka" ten silniczek jak na niedotarty. Miałem T-maxa TRAXXAS'a ale tamten silnik to nieporozumienie. Kapryśny jak diabli. Ciągłe regulacje zamiast jeżdżenia.

Zapodaj jakiś filmik jak to śmiga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Darku

 

a no już zaopatruje się we wszystko co lata i jeździ :lol: jedynie Łódki nie kupie:D haha

 

 

a jesli chodzi o silnik to na zdjęciu jeszcze nie był dotarty ale teraz już już jest i śmiga nim się super

 

nie wiedziałem , że samochody mogą tyle frajdy przynieść

 

ogólnie z modelu jestem zadowolony Pistolecik cieniutki ale w sumie nie ma co w niego inwestować jedynie wymienie w nim koszyczek na normalny pakiet bo czasem mi nie łączy

 

filmik nagram jak tylko będę miał kamerzystę

 

 

pozdrawiam i do usłyszenia

 

DARO

 

 

Udało mi sie dzisiaj nagrać chwilkę kuzyna jak jeżdzi moim samochodem dopiero sie uczy

 

ale i tak mu to nawet idzie:D:D

 

jutro wrzucę może swój filmik

 

http://www.youtube.com/watch?v=DryygLcMeas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jak sprawuje się silnik w Twoim mustangu?

 

Silnik chodzi rewelacyjnie iglicy wolnych obrotów nawet sie nie tykałem

bardzo dobrze dotarłem silnik i naprawdę chodzi rewelacyjnie a do tego ma wystarczająco mocy jak na takie małe cacko

 

 

Witam. Bandi gdzie kupiłes takie cacko?

cacko kupiłem w modele.sklep.pl jestem zadowolony bo dosyć dużo nim jeżdżę a naprawdę nic nie szwankuje :)

Gorąco polecam do driftu i szybkiej jazdy

 

ale już przymierzam się na jakiegoś SAVAGE ale ze wstecznym biegiem , bo po prostu mi sie podoba wsteczny bieg

 

 

Niezle. Kolega daj mi do ustawienia Savaga 3.5 i przyznam ze to tez mega frajda. Nawet jestem skory cos takiego sobie kupic. Ale z większym silnikiem :D

oj zebyś wiedział jak do tej pory zawsze były tylko helikoptery i samoloty

ale nigdy nie sądziłem że samochody moga przynieść tyle frajdy :D super sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałes ze chcesz cos ze wstecznym. W mta4 jest. Do sava mozna dołożyć. Wybór dosc duzy.

no własnie tylko i wyłacznie MONSTER TRUCK ze wstecznym

 

a czy do MTA 4 będą długo części?? i czy jeździł ktoś tym modelem jak się sprawuje ?? bo np ten GS racing co mam to z mojego punktu widzenia jest rewelacyjny :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.