Skocz do zawartości

Extra 330L 50. Jaki silnik???


Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

jak raczkujesz to sobie pierw szybowca zrob, ewentualnie motoszybowca, takiego mocnego, bo pewnie nie raz nim lupniesz. Akrobaty sobie zostaw na pozniej, a szczegolnie taki jak ta extra. Jak nie potrafisz latac to dlugo w powietrzu sie nie utrzymasz, jeszcze gdzies komus krzywde tym zrobisz.

 

Latanie wymaga wyobrazni, a ostatnio na forum pojawia sie wiele osob ktorym jej jest brak i chca zaczac latanie od razu od akrobata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczkowanie to pojęcie względne. Zaczynałem od elektryka, nauczyl mnie latac, nie zostało z niego zbyt wiele. Następnie zaopatrzyłem sie w Excel 2000, przyjazna maszynka ale wolna i do akrobacji raczej sie nei nadaje choc niektore da sie zrobic;) Mam teraz Extre ale na razie odpuszczam, chyba musze zdobys więcej doswiadczenia w budowie modeli, wadze, proporcjach, silnikach itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie coś o tym Edku bo jestem nim zainteresowany. Mam taką Extre http://modele.sklep.pl/product_info.php?cPath=1_7&products_id=1326 na razie bez wyposażenia i nie wiem czy dalej w nią inwestować, czy kupić tego Edka i w niego pakować kasę. Ktoś tu na forum pisał, że model jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.