Skocz do zawartości

Nadajniki pulpitowe


chaosmaker

Rekomendowane odpowiedzi

Niekoniecznie, nawet tymi "pulpitowymi" lata sie dobrze bez pulpitu. Tyle ze trzeba zrezygnowac z dlugich drazkow czy przelacznikow w drazkach.

W pulpit mozna wlozyc prawie kazdy nadajnik, pisze prawie - bo niektore "jeze" maja tak umieszczone przelaczniki ze jest to niepraktyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hmmm, a co to takiego pomiedzy napisem Futaba a suwakami. Zdecydowanie wyglada jak ucho. Przed chwila zaczepilem do tegoz ucha szelki i popatrz Pan - wisi. Zeby nie bylo watpliwosci, ten nadajnk nie jest moj.

FX-40 faktycznie ucha nie ma. Zapomnialem, zwracam honor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, rozne modele tego samego mamy. To co u mnie lezy jeszcze na 35MHz biega. A ja mam za zadanie FrSky w toto wlozyc. Nigdy nie sledzilem rozwoju Futaby czy innych to i nie wiem co/jak/kiedy robili. Wiem tylko ze kiedys kupili software od Multiplexa i oczywiscie "ulepszyli" go na swoj sposob.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech - design tych nadajników jest w moim odczuciu nie do pokonania ... szkoda tylko że ta cena ! ale ale - gdy się nie ma co się lubi to się lubi co się ma ;)

Pulpit musi byc i zdaję sobie z tego sprawę . Ciekawe jaki odsetek kolegów stosuje nadajniki pulpitowe - po odpowiedziach wnoszę że niewielki ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.