Skocz do zawartości

Nadajniki pulpitowe


chaosmaker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niekoniecznie, nawet tymi "pulpitowymi" lata sie dobrze bez pulpitu. Tyle ze trzeba zrezygnowac z dlugich drazkow czy przelacznikow w drazkach.

W pulpit mozna wlozyc prawie kazdy nadajnik, pisze prawie - bo niektore "jeze" maja tak umieszczone przelaczniki ze jest to niepraktyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Niekoniecznie, nawet tymi "pulpitowymi" lata sie dobrze bez pulpitu.

Tez niekoniecznie. Mianowicie istnieja nadajniki pulpitowe, z ktorymi bez pulpitu w ogole nie polatasz. Sa one pomyslane na tyle radykalnie, ze nawet nie posiadaja zaczepu do zawiesia, bowiem w porzadne zawiesie wyposazony jest pulpit. Owszem, na upartego w pulpit mozna wyposazyc nawet wiekszosc "recznych" nadajnikow, a takze wiele nadajnikow pulpitowych uzywac bez pulpitu. Takie rozwiazania stanowia jednak mniejszy lub wiekszy kompromis. Ale chyba nie o to w tym watku chodzi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet Futaby Fx zaczepy maja...

Mylisz sie. Wlasnie nadajniki serii FX, a wiec FX-20, FX-30, FX-40, zaczepow do zawiesia nie posiadaja.

Jak juz wczesniej napisalem, na upartego mozna je w reku trzymac, sznurkiem owinac i na szyi powiesic, albo tez na stole ulozyc ulegajac zludzeniu posiadania pulpitu. Jednak nie zmienia to faktu, ze takie rozwiazania z pewnoscia nie byly zamyslem kontruktorow tych nadajnikow.

 

A juz trudno o bardziej pulpitowe niz FX...

Z tym zgodze sie w pelnej rozciaglosci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, a co to takiego pomiedzy napisem Futaba a suwakami. Zdecydowanie wyglada jak ucho. Przed chwila zaczepilem do tegoz ucha szelki i popatrz Pan - wisi. Zeby nie bylo watpliwosci, ten nadajnk nie jest moj.

FX-40 faktycznie ucha nie ma. Zapomnialem, zwracam honor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, a co to takiego pomiedzy napisem Futaba a suwakami. Zdecydowanie wyglada jak ucho.

W jakim nadajniku?

 

Jesli chodzi o serie FX, chyba cos czarujesz, bo ja ani w FX-30:

 

http://www.rc-network.de/forum/attachment.php?attachmentid=226142&d=1228668995

 

ani tez w FX-20:

 

Dołączona grafika

 

zadnego ucha nie widze (fotki FX-40 chyba juz nie musze zamieszczac).

 

Swoja droga zdaloby sie obejrzec, do jakiegoz to ucha Twoje szelki zaczepiles, bo to "popatrz Pan, wisi" chyba troche na kredyt napisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, rozne modele tego samego mamy. To co u mnie lezy jeszcze na 35MHz biega. A ja mam za zadanie FrSky w toto wlozyc. Nigdy nie sledzilem rozwoju Futaby czy innych to i nie wiem co/jak/kiedy robili. Wiem tylko ze kiedys kupili software od Multiplexa i oczywiscie "ulepszyli" go na swoj sposob.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech - design tych nadajników jest w moim odczuciu nie do pokonania ... szkoda tylko że ta cena ! ale ale - gdy się nie ma co się lubi to się lubi co się ma ;)

Pulpit musi byc i zdaję sobie z tego sprawę . Ciekawe jaki odsetek kolegów stosuje nadajniki pulpitowe - po odpowiedziach wnoszę że niewielki ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.