Skocz do zawartości

Budowa szybowca GUPPY


Basho
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 100
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Guru forum doradził mi włókno szklane na przód i z pod dołu:) Ale jak bedzie dostepny musze sie go zapytać jaka ma być gramatura tego szkiełka :(

 

Białą folią okleje go całego :P

 

 

a tak poza tym to chciałbym zrobić jakas 2 metrówke wreszcie, może coś polecacie, macie plany?:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2-metrowy? To może Pelikan F3J/M lub Fuks tej samej klasy. W Fuksie jest bardzo szeroki spływ, to można wyciąć lotki, ale całe skrzydło bez lotek czy z lotkami trzeba wzmocnić kesonem, chyba, że chciałbyś go jako motoszybowca. W Pelikanie nie trzeba wzmacniać kesonem, wystartuje luzem z holu, ale jednak zawsze z kesonem będzie lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Odświeżę temat. Kończę właśnie skrzydła w wersji hotliner i wkrótce czeka mnie połączenie obu połówek. I tu rodzą się wątpliwości bo w planach nie ma żadnych łączników czy bagnetów (zarówno wersja oryginal jak i hotliner). Czy po sklejeniu ze sobą obu połówek całe skrzydło nie złoży się w czasie lotu? Wiem, że model nie duży, ale mam tu spore obawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.