Skocz do zawartości

Fun Word 3D


SiSon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Model w wersji ARF.

Rozpietosc : 1790mm

Dlugosc: 1780 mm

Powierzchnia skrzydeł: 90dm

Waga: ? Napewno ponad 3kg- do tej skali mam wage :D ale dane na pewno zostana podane w najblizszym czasie.

 

Motor: DLE 20

Serva: 4x Tower Pro MG-995

3x HS-322HD

1x Jakis standard Tower Pro

RC: Aurora 9 + Optima 9

 

Bec- no własnie jaki? przy chinskim 5A takie cos klik klik

 

Jakość wykonania w mojej opini średnia/słaba.

 

Na końcu tego tematu problem z folia :

KLIK folia problem KLIK moze tutaj ktos odpowie.

 

Model skończony w 90%

Oblot pewnie w przyszłym roku, ale kto wie. Do końca miesiąca chce mieć go gotów bo w końcu zgubię do niego komponenty.

 

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

I już większa kobyla mi się w mieszkaniu nie zmieści- to dla mnie max.

 

Dołączona grafika

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny model.Latałem nim, Heniek S dał mi polatać :) .Folia da się zaprasować.Ciężarem też się nie przejmuj. przy tej powierzchni 3.5 czy 4kg to pikuś, silnik też sobie spokojnie poradzi.Jedyny feler to niskie podwozie które ogranicza rozmiar śmigła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisał Jano podwozie było zbyt niskie,musiałem przerobić,gdyż ja mam w tym modelu silnik OS FS-200 i śmigło 19x6W które haczyło o ziemię.

Mój model gotowy do lotu waży 4,70kg.przy tej wadze model bardzo dobrze lata i ma duży zapas mocy.

Twój silnik DLE 20 też sobie z tym modelem poradzi,ale nie będziesz miał już dużego zapasu mocy,jeżeli dasz śmigło o małym skoku i dużej średnicy,też musisz przerobić podwozie.

Tak wygląda teraz moje podwozie.

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mnie cieszy że znalazła się osoba, nie dość ze na forum, ale i mieszkająca obok, posiadający ten sam model.

Aktualnie mam 16x6 - i na tym śmigle będę latał do pełnego dotarcia silnika. Rekomendowane max smigło nie przekracza dla tego modeu 17 cali [14-17], a że moje loty odbywają się na nawierzchni trawiastej zastosuje większe koła niż oryginalne.

 

I tu moje pytanie- jak sprawuje się mocowanie podwozia? Ja planuje swoje wzmocnić od wewnątrz kadłuba żywica epidian 53 + włókno szklane.

 

Widzę, że w Pańskim modelu folia jest w idealnym stanie. Przypuszczam zatem, że było w nią ingerowane. U mnie wygląda to tragicznie.

 

EDIT.

UBEC zamowiłem ten UBEC KLIK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Nowy rok i trochę czasu.

 

Generalnie model wyglada okropnie. Folia wszedzie pofaldowana i odkleja sie, a zelazko nie pomaga. Model musial pare dobrych lat lezec w nienajlepszych warunkach -,-

 

Byle latal...

 

Mam problem z srodkiem ciezkosci, ktory jest z 4-5 cm do tylu. Akumulatory dalem juz na przod, bede chyba musial go czyms dociazyc. Poza tym zostalo mi jeszcze obkleic jedna lotke na skrzydle i wyregulwoac silnik oraz pare kosmetycznych rzeczy. Wiec czekam na pogode.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.