Skocz do zawartości

Symulator F-16 Fighting Falcon


eptita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, poszukuje symulatora samolotu F-16 pod Windows lub na PS2, jedynym znalezionym przez ze mnie jest Falcon 4.0 Allied Force. Czy szanowni koledzy posiadają namiary, na symulatory w nowszej wersji lub ich tytuły.

Serdecznie pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Lock ona używam od wersji flanker 2.0 do flaming Cliff i nie mam tam oryginału-odniesienia do F-16, twórcy symulatora skupili się na Rosyjskiej myśli technicznej, poprzez migi- suczki. szukam bardziej tematycznego i monotematycznego, tylko F-16. Pozdrawiam. Piotr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMS 4.X to najlepszy istniejący w tej chwili symulator Vipera (w sensie odwzorowania awioniki maszyny i symulacji wykonywanych misji bojowych). Jest to kolejny etap ewolucji stareńkiego Falcona 4.0 w linii Open Falcon. Oprócz niego istnieje alternatywna linia rozwojowa tego samego Falcona 4.0 tworzona przez inną grupę - czyli Free Falcon (dawniej Red Viper). FF pozwala na latanie większą ilością maszyn, ale w kwestii odwzorowania samego F-16 jest uboższy od BMS. Graficznie oba te symulatory wyglądają przyzwoicie, chociaż widać że bazują na grze sprzed 10 lat - samoloty i kokpity wyglądają bardzo dobrze, natomiast ziemia i woda są bardzo kiepskie w porównaniu z dzisiejszymi simami (np DSC A-10C albo Rise of Flight) no ale dla osób grających w Falcony nie grafa jest najważniejsza. W kwestii symulacji to jest najcięższy kaliber hardcoru spośród dostępnych na PC tytułów (czyli setki stron instrukcji i setki godzin przed kompem, żeby opanować maszynę w stopniu pozwalającym skutecznie wykonywać misje).

 

TUTAJ masz wątek na temat BMS 4.x

 

A tak to wygląda:

 

A jak myślisz o lataniu poważnie, to zajrzyj TUTAJ zwłaszcza do działu "materiały szkoleniowe".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, za BMS macie po punkciku, dziękuje za porady.

Jak to zainstalować, jeśli prosi o ORYGINAL CD lub Destination folder, i mimo wskazania jednego i drugiego, nie aktywuje się przycisk NEXT.

Coś mi śmierdzi, więc piszcie a PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie śmierdzi. Torrent jest legalny, ponieważ twórcy BMS udostępniają tę grę za darmo, jednak aby ją zainstalować jest wymagane posiadanie oryginalnego Falcona 4.0 (szacunek dla twórców, prawa autorskie itp) - zatem BMS jest samodzielnym darmowym produktem, ale w trakcie instalacji wymaga od nas wykazania że posiadamy płytę z Falconem 4.0 - nie korzysta z jego plików ani nie instaluje się na niego, musimy tylko pokazać programowi że ją mamy. Wiem, że starsze wersje dało się zainstalować z wersją Allied Force, nie wiem szczerze mówiąc jak jest z BMSem 4.x - możesz spróbować pokazać mu Allied Force, jak się nie uda to musisz zdobyć podstawową wersję Falcon 4.0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMS 4.32 zainstalowany tylko wykrzacza się zaraz po kliknięciu opcji launch jest czarny ekran na 2-4 sekundy i raport błędów do Windowsa.

Windows XP sp3 Nivida 7100 GS 512MB 2 GB RAM.

Czyżby był bardziej zasobożerny od LockON ?.

Czy coś przegapiłem?.

Dla porównania zainstalowałem wszystko na drugim komputerze z Windows7 i tam działo się podobnie tylko problem opisany jest jako cytat "Nie znaleziono d3dx9_43.dll. ponowne zainstalowanie może rozwiązać ten problem" i tam i tu instalowałem po kilkakroć i efekt taki sam. Wiec może coś nie halo z plikiem BMS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje przyjacielu za poradę, kliknąłem pomógł, DirectX na obydwu komputerach był zamierzchły. dziękuje jeszcze raz.

EDIT:

Na PC zmieniłem nawet system operacyjny z XP sp3 na Vistę sp1, mimo zainstalowania świeżego systemu oraz sterowników nic na PC się nie zmieniło. Korci mnie, żeby spróbować Win 7 bo na net booku ta gra śmiga pod Win 7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.