Skocz do zawartości

No i stało sie MX16S...


Dj.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Szanownych Kolegów, kupiłem dziś te aparaturę, no nie powiem w dobrej cenie. Jednak moje pytanko dotyczy instrukcji w j. polskim... Czy ktoś z Was posiada takową?

Dziekuję z góry za wsystkie odpowiedzi i pozdrawiam.

 

Super...Gratulacje.

A jeżeli to nie tajemnica, to co znaczy ta "dobra" cena ? I czy nabyłeś samą aparaturę czy zestaw ?

 

Pytam, bo ten sprzęt jest w kręgu również i mojego zainteresowania i ciekawi mnie czy można nówkę w zestawie wyrwać gdzieś za mniej niż 950 - 1000 PLN.

 

Pozdrawiam,

Mars_2000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kończe ładowanie pakietu, jutro zabieram sie do programowania, konfiguracji, i czego tylko. Przez ostatnie 6 lat używałem Hiteca eclipsa 7 qpcm... Myślę,że jakos dam rade połapac sie z tym "intuicyjnym???" menu...

 

Pozdrawiam, Jarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten nadajnik jakies 3 miesiące jesli masz jakis problem pisz na gg

 

Instrukcje mam na CD ale mało ona daje raczej utrudnia niz pomaga opis jest PL ale na przykładzie nadajnika z menu Niemieckim wiec wszystkie obrazki sa niepotrzebne. Radyjko kupiłem w cyber flaju instrukcje Pl dostałem do zestawu . Masz prawo sie jej domagac sklep który sprzedaje bez instrukcji Pl towar ryzykuje. Z tego co słyszałem kara nawet do 5 tys. Domyslam sie ze to z tego samego sklepu zobacz moze w instrukcji Niemieckiej masz koperte z CD ja tak miałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.