Skocz do zawartości

Mińsk Mazowiecki- kto, gdzie, kiedy?


juras_p@op.pl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów. Szukam chętnych do latania w Mińsku. Sam latam na małej łączce na gen. Maczka w Mińsku, lub na szosie między Iłówcem i Grzebowilkiem, lu z panem Jankiem na żwirówce na Tertaku za torami. A wy panowie gdzie latacie? Wiem, że za marketem DOM I OGRÓD lata ktoś dwupłatowcem, ale nie wiem kiedy. Nie wiem też jak tam dojechać (raz próbowałem). Słyszałem też, Ze latacie w Hucie Mińkiej- kiedy można spotkać tam kogoś?

Pozdrawiam Marek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę się tam wybiorę. może spotkam kogoś z was. Moje modele nie są duże Cessna 480 od pelikana 1120mm i EDGE 540 według planów p Kobyłeckiego, (i to mój pierwszy model własnej roboty). W planach jest lupin lub orion. W sobotę na lotnisko wezmę swoje oba modele jeśli pogoda pozwoli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Cześć. Jaki to model, jeśli posiadasz taką informację? Mieszkam na mleczarskiej i latam tu, ale nic mi nie wiadomo o takim znalezisku. A kilka osób wie, że tu latam. ja z resztą też swój model mam:) Podaj namiar na znalazcę, może to wicherek mojego znajomego pana Janka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.