Skocz do zawartości

Krótkie Pytanko :)


mklip
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich .

Otóż od dłuższego czasu moją bolączką jest poszukiwanie modelu Piper w wersji zestawu RTF (kompletny zestaw z aparatura i wszystkim innym). o coś takiego mi chodzi http://www.sklep.modelarnia.pl/index.php?p3486,piper-super-cub-rtf-2-4-ghz-zestaw-rc tylko ale.. No właśnie tylko chodzi o to aby model był wykonany balsa ewentualnie sklejka. ? Ja od dłuższego czasu szukam ale wszystkie RTF są z Piperkiem wykonanym z EPP lub tym podobne a zależy mi na modelu wykonanym właśnie z balsy.może ktoś miałby namiar na coś takiego w którymś sklepie RC lub ewentualnie podpowiedział gdzie czegoś takiego szukać ? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jasne wiem że można kupić zestaw arf i skompletować wyposażenie ale chodzi mi czy można gdzieś zamówić od od razu zestaw arf z zamontowaną elektroniką ( to ma być elektryk). Czy np jakieś sklepy oferują możliwość montażu silnika itp itd na gotowo w modelu lub może ktoś się tym zajmuje lub mógłby się podjąć ? o to mi chodzi :P Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mklip to czy jakieś sklepy to montują, to najlepiej się dowiesz, osobiście pytając o to w sklepie :) a nie lepiej było by zacząć od Piperka ale z EPP - pamiętaj że model z balsy gorzej jest naprawić niż epp - tu wystarczy kilka kropel kleju i trochę cierpliwości, w balsiaku niekiedy i tydzień mało na nareperowanie szkód.

Tutaj masz bardzo dobrą "pół makietę" Pipera : http://www.ef3m.pl/1291,piper-super-cub-rtf-gotowy-do-lotu-!.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jasne wiem że można kupić zestaw arf i skompletować wyposażenie ale chodzi mi czy można gdzieś zamówić od od razu zestaw arf z zamontowaną elektroniką ( to ma być elektryk). Czy np jakieś sklepy oferują możliwość montażu silnika itp itd na gotowo w modelu lub może ktoś się tym zajmuje lub mógłby się podjąć ? o to mi chodzi :) Pozdrawiam

Allegro :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię żeby jakiś sklep miał w ofercie ten model w wersji RTF czy ARF z wmontowaną elektroniką. W zamyśle modele balsowe (konstrukcyjne) są dla "bardziej doświadczonych" modelarzy, z co za tym idzie, trudniej byłoby zadowolić większą liczbę kupujących, montując w nich standardowy zestaw serw, regla i silnika (nie mówiąc już o aparaturze). Każdy bowiem woli wyposażyć model według własnej koncepcji. Dlatego jeśli chcesz kupić Pipera jako gotowy do lotu w 100% to pozostaje tylko oferta dodatkowa niektórych sklepów. Ale nie będzie to tanio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy taki model ARF w ofercie.Piper balsowy o rozpiętości 140 cm wyposażony fabrycznie w silnik elektryczny.Pozostałą elektronikę należy dokupić i zamontować.

Wykonujemy takie usługi o których piszesz.W sezonie "lotnym" dodatkowo klient otrzymuje już gotowy model po oblocie.Takie przykładowe modele złożone i oblatane dla klientów możesz zobaczyć na naszym kanale Youtube np.Calmato 40,Piper Wing Maker,Toledo Special.S-bach.oraz na kanale użytkownika

Jeżeli masz ochotę to skontaktuj się z nami najlepiej telefonicznie,link do strony w podpisie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.