Skocz do zawartości

4 takt Sanye FS120 ????


radek872

Rekomendowane odpowiedzi

Szperając w internecie przypadkowo znalazłem cos takiego http://www.peakmodel.com/index.php?main_page=product_info&cPath=7_37&products_id=219 moze kto zna te silniki ja pierwszy raz w zyciu słysze o tej firmie a cena mnie powaliła 203$ za silnik 20ccm :shock: . Co myslicie>???????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Szperając w internecie przypadkowo znalazłem cos takiego http://www.peakmodel.com/index.php?main_page=product_info&cPath=7_37&products_id=219 moze kto zna te silniki ja pierwszy raz w zyciu słysze o tej firmie a cena mnie powaliła 203$ za silnik 20ccm :shock: . Co myslicie>???????

 

Cytuje: "Sanye engines make by Magnum manufactory" - czyli kolejna wersja Magnuma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeżeli ASP i magnum to te same silniki to, dlaczego różnią się np. waga

Magnum XL 120 AR 864g

ASP FS 120 AR waga: 880g

 

Drobne szczegóły obroty dokładna pojemność czy to wina opisu sklepów czy faktycznie się różnią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sanye -to bedzie jakis "nowy" silnik z Kraju Srodka ...Magnum,ASP ,SC , roznia sie minimalnie konstrukcja i sa podobne ...poprostu jak sie cos produkuje w jednej klasie to trzeba conieco zmienic (duzo zmienic sie nie da, wiec sa prawie identyczne) i wtedy roznice np: w wadze ...te pare gramow to moze byc np: wzmocniony wal korbowy,inna tuleja cylindra,wzmocniony rozrzad -(popychacze,sprezyny,klawiatura ,lozaska-panewki itd) to wszystko wplywa na roznice wagi ...

Janek

 

Pytanie do MODERATOROW : dlaczego "to" :ass: nie ma czapeczki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.