Skocz do zawartości

Loty w centrum 3city


Irek M
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cholera, dopiero zobaczyłem tą wiadomość

 

Ja byłbym chętny na latanie ale teraz to dopiero po nowym roku.

Może wspólne noworoczne loty przy Ergo?

Nic nie straciłeś bo ani piątek, ani w sobotę, ani dziś nie dało się latać :cry:

Mówisz Noworoczne latanie - sprzeciwu nie ma może to będzie jakas nowa świecka ex tradycja :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Qecze! Przegapiłem wpis. Za chwilę powiedzmy ok 12:00 będę przy ERGO ARENIE. Jesli jest impreza i kasują za wiazd to obok osiedla jest przxejście. Będę zielonym TICO. Jesli nie kasują to do konca parkingu w stronę morza. Jesli kasują to zrobię dwa kółka na rondzie by ewentualnie ktoś wiedział , że to ja ;D . Jeden lot chyba wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wykonałem dwa loty; jeden tak jak pisałem lekko po 12:00, a drugi ok 14:00. Za pierwszym razem filmowałem kamerką full hd jednak nic sie nie nagrało znaczy była wyłączona po wylądowaniu - wydaje mi się, że to opływ zimnego powietrza tak na nią działa :rotfl: Drugi lot z breloczkiem hd 720 i cyfrówką - aparatem Samsung. Oba filmowaly do końca - niestety w aparacie obiektyw wysuwany więc były drgania i mało czytelny materiał. Tu obraz z breloczka:

http://www.youtube.com/watch?v=cTwqfV31yhA&list=UU2LL3o_B7-CHq0v8LTAKPuw&index=1&feature=plcp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Szukam od pewnego czasu jakiegoś terenu nadającego się do latania w okolicy Bydgoszczy, ale od strony wylotu na Nakło, Szczecin czy Poznań.

Chodzi mi o równy teren do startów i lądowań na ziemi. Mieszkam w Łochowie byłęm na łączce w Fordonie jest fajnie, ale dojazd przez Bydgoszcz to tragedia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Szukam od pewnego czasu jakiegoś terenu nadającego się do latania w okolicy Bydgoszczy, ale od strony wylotu na Nakło, Szczecin czy Poznań.

Chodzi mi o równy teren do startów i lądowań na ziemi. Mieszkam w Łochowie byłęm na łączce w Fordonie jest fajnie, ale dojazd przez Bydgoszcz to tragedia.

Ale co to ma wspólnego z 3city? :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam..

 

 

Palnuje Ktoś latać w najbliższy weekned w 3mieście..?? Mam na myśli niedzielę 15.01. Mieszkam kawałek za Gdynią w Suchym Dworze, ale jestem z Wrzeszcza więc okolice są mi znajome..:-) Potrzebuję trochę czasu, by się przemieścić z punktu A do punktu B..

 

Pozdrawiam Wojtek..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.