Jump to content

Robbe Power Peak Compact - opinie


TomekP

Recommended Posts

Cześć!

 

Czy któryś z Kolegów, używał może tej ładowarki? Interesują mnie wszelkie opinie na jej temat. W najbliższym czasie ładowarka byłaby używana tylko do ładowania pakietów nadajnika i odbiornika w szybowcu. Mam prostą ładowarkę dołączona do zestawu aparatury hiteca(CG-S32), ale nią mogę tylko naładować pakiet, bez możliwości rozładowania, a przydałoby się te pakiety jakoś uformować przed pierwszym użytkowaniem..Może macie jakieś inne propozycje w podobnej kategorii cenowej? Chciałbym się zmieścić max. do 300zł(jeżeli ładowarka jest na 12V, to musiałbym do tej kwoty wcisnąć jeszcze zasilacz sieciowy). Myślałem na początku o jakiejś ładowarko-rozładowywarce typowo sieciowej, ale niczego takiego nie udało mi się znaleźć :(

 

Ładowarkę można obejrzeć na stronie http://www.rcskorpion.pl/product_info.php?cPath=175&products_id=2647

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Nie miałem z nią do czynienia na żywo. Spojrzałem przed chwilą na specyfikację w internecie i to odpowiednik Power Peak Compact. Różnica to cena, bo za 50zł więcej dostajesz samą ładowarkę bez zasilacza sieciowego. Tyle, że tak na prawdę to ocena tego co znalazłem w internecie. Osobiście obu ładowarek nie miałem okazji porównać i nie mogę Ci z pełnym przekonaniem powiedzieć, która będzie lepsza. Najlepiej poczekaj na wypowiedź kogoś, kto będzie miał lepsze porównanie.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za informację. Zastanawiam się jednak czy nie dorzucić trochę i nie zainwestować w http://perfecthobby.pl/index1.php?idtowar=834 Sporo czytałem o tych tańszych balanserach, że to kiepski wydatek a na temat tego MGM'a widziałem kilka dobrych opinii. MGM niestety nie ma podłączenia do ładowarki, ale myślę, że bez tego spokojnie można się obyć. Czy różnica w jakości ładowania jest aż tak duża, ze warto pakować w niego kasę?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.