Skocz do zawartości

Pytania w sprawie szybowca


pulo29

Rekomendowane odpowiedzi

Heh ja to mam szczeście. Dostałem drugi kadłub... I teraz nastąpi zmiana planów. I tak ten pierwszy kadłub, który opisywałem cały czas tutaj, ma wloty powietrza, więc jest przystosowany do napędu, a ten drugi kadłub nie ma wlotów. Tak więc ten pierwszy kadłub będzie z napędem (nawet jest taka linia na dziobie, gdzie mam odciąć nosek), a ten drugi kadłub co teraz nie dawno dostałem będzie zwykłym szybowcem. I teraz zastanawiam się, czy muszę coś zmienić przy tym pierwszym modelu (elektro), tzn. kształt skrzydła, może profil, rozp.? Wydaje mi się, że nie, ale wolę się upewnić. Jeszcze tylko będe musiał jakiś napęd dobrać, ale to coś znajde... A jeśli chodzi o drugi model, to wszystko wiem, bo mam się na czym wzorować (też nie wiem co to za szybowiec, zaraz pstrykne fotkę, to może ktoś będzie widział).

 

Fotka:

zdjcie001nn9.jpg

w560.png

 

PS. sorry za jakość ale pstrykane z telefonu komórkowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.