Skocz do zawartości

Problematyczny początek


Krzysztof-G2

Rekomendowane odpowiedzi

No to teraz już wiem jak to z tym symulatorem i kablem:) pozostaje tylko kabel znaleść :D

Tylko pamiętaj że kabel musi być MONO. Ile ja się nakombinowałem z kablem stereo to szok, w końcu kupiłem dwa mini jacki mono zrobiłem i hula. Jak chcesz to mam sprawdzone ppjoy i smartpropoplus na win7 64bit, mogę podesłać. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No to teraz już wiem jak to z tym symulatorem i kablem:) pozostaje tylko kabel znaleść :D

Tylko pamiętaj że kabel musi być MONO. Ile ja się nakombinowałem z kablem stereo to szok, w końcu kupiłem dwa mini jacki mono zrobiłem i hula. Jak chcesz to mam sprawdzone ppjoy i smartpropoplus na win7 64bit, mogę podesłać. Powodzenia.

Kabel mono tzn.? :oops: gdybyś mogł to wyślij na e-mail krzysztofgrzeskowiak@interia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, są jacki stereo i jacki mono.

mono

 

Obrazek

Są też "duże" jacki stereo. Łatwo się kropnąć, ale stereo ma "dwa czarne paski", a mono jeden. Tylko nie wiem, w jaki sposób wcisnąć dużego jacka (a taki podałeś na pierwszym obrazku) do wejścia mic w komputerze. :D

Dołączona grafika

 

Ja pracuje na małych jackach stereo i wszystko w XP chodzi w porządku. Owszem, miałem kłopoty na początku, ale lektura forum wszystko wyprostowała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ylko nie wiem, w jaki sposób wcisnąć dużego jacka (a taki podałeś na pierwszym obrazku) do wejścia mic w komputerze.

Przejsciowka ;d

Jasne, tylko po co inwestować wtedy w kabel z dużym jackiem i dodatkowo przejściówkę? :)

 

Krzysztof-G2, tak u mnie działa. Ale skoro to nie jest prawda uniwersalna, to może jednak lepiej kupić kabel mono.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie potrafie poradzić sobie z tym symulatorem :( robie wszystko tak jak w instrukcji na hk, komputer wykrywa aparature i ona się instaluje, natomiast nie potrafie skonfigurować reszty, w fms'ie wgl. tak jakby jej nie wykrywało :?

U mnie FMS kompletnie nie działa. Spróbuj z RC Desk Pilot - też darmowy, 100x lepiej wygląda (o realizmie nie chcę się wypowiadać, bo się nie znam ;)) i, co najważniejsze, działa na jacku stereo z Turnigy 9x. Przynajmniej u mnie. ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azienkoz, u mnie na tym RC Desk Pilot też nie działa :?

robertus, jakiś widać sygnał ale nie wiem czy to jest odpowiedni sygnał, bo np. w tym RC Desk Pilot jak wybieram tego kontrolera gier to model kręci sie w kółko, a gdy chce skalibrować to to te wskaźniki nie reagują na ruchy aparatury :( Czy mógłby mi ktoś opisać co i jak po kolei mam zrobić? Czy ten smart propo plus też ma być w tym czasie co symulator włączony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie podczas instalacji wybrałeś dedykowaną wersję pod fms.

Ja instalowałem "generic smartproplus", aby działalo z ruznymi symulatorami.

Gdy spp jest włączony w kontrolerach gier w panelu sterowania masz joystick i widać jak się wszystko rusza.

 

Obejrzyj tą stronę

http://www.smartpropoplus.com/dnn/SetUp/InstallationGeneric/Installing/tabid/112/Default.aspx

http://www.smartpropoplus.com/dnn/SetUp/Download/tabid/109/Default.aspx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.