Skocz do zawartości

jaki kupić pierwszy heli


heli12345
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 87
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A ja tam koledzy jako pierwszy helik kupiłem sobie E-Skyjowego Belta CP v1. Używanego z głowicą i ogonem alu. Fakt że nie latałem niczym innym ale złego słowa i nim powiedzieć nie mogę. Jak za tą kasę to uważam że naprawdę dobry model kupiłem. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafal jezeli mozesz wyjasnic... 800zl zlozysz od podstaw hk 450tke? to znaczy ze to bedzie caly zestaw ze wszystkim ? czy mowisz ze same zlozenie bedzie kosztowalo 800zl ?

 

Problem jest w tym ze nie mam za duzo czasu na skladanie takiego modelu... latam tez tylo w wolnym czasie, a jak mnie nie ma 8 tygodniu w polsce to ciezko nawet polatac..

 

Na allegro widzialem hk 450 tylko uzywane, albo kopie i to w cenie 1200zl

 

mowimy o czyms takim tak ?

http://allegro.pl/helikopter-hk-450-i2024252263.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sfrustrowany

No tak masz racje.. ale rozmawiamy teraz o nowym modelu... ktory mozna by zlozyc z pomoca forumowiczow.. bo jezeli 800zl mialo by kosztowac samo zlozenie to odpada... bo to wyjdzie tez gruboo grubooo za duzo jak na razie.

 

 

Czy sa jakies pewne strony z ktorych da rade zamowic takiego hk 450 zagranicy? w lepszej cenie? nawet w cześciach do poskładania ? jakie są to strony i jakie koszta wysylki? jezeli ktos ma w tym doswiadczenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adrian, widzę że jesteś z Piły, więc nie męcz kolegów, tylko prześlij mi wiadomość na priva, umówimy się w weekend, mam 450-tki v2/Pro i 500-tkę, zobaczysz jak to wygląda. Nie spiesz się z zakupem, bo po domu i tak sobie nie polatasz a do wiosny jeszcze daleko;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spiesze się.. po domu bede latal czyms innym. Mam hale na ktora moge od czasu do czasu wykorzystac... nawet zima. Ale nie chodzi o to, chcialem po prostu kupic lub zlozyc gdyz co jakis czas wyjezdzam z kraju. I pozniej jestem dluzej tylko na swieta.. a tak to tylko na jakies 2 tygodnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HK 450 PRO belt drive

3x serwo

silnik

regulator

żyro

serwo na ogon

aparatura

pakiety

$152 licząc $ po 4pln masz 608zł przesyłka około $20

a będziesz bardziej zadowolony niż z esky

można by jeszcze tanie ale czy to będzie bezpieczne??

 

dodam dla malkontentów że to jest tani podstawowy zestaw... taki do nauki latania nie do 3D

rafal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sfrustrowany

i witamy w strefie składaków 450, każda część z innej parafii...a nie lepszy copter x cena 20$ większa i ile lepszych części fbl+wałek+ full alu+carbon+ odpowiednik aligna pro, koszt kitu to 70 dolarów

 

wymienił je kolega z epheli, nie miałem natchnienia na pisanie różnic :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie lepszy copter x cena 20$ większa i ile lepszych części fbl+wałek+ full alu+carbon+ odpowiednik aligna pro, koszt kitu to 70 dolarów

a miałeś jakikolwiek z tych modeli?

latałeś nimi??

znasz ich budowę?

założę się że bez głowic tylko ramy nie odróżniłbyś Aligna od HK a głowice to tylko po napisach byś poznał

Co sądzicie na temat copter x 450?

oczywiście że jest dobry... mam takiego i jak i Aligna i HK...

Sfrustrowany,

malkontent :crazy:

dodam dla malkontentów że to jest tani podstawowy zestaw... taki do nauki latania nie do 3D

polecać można align 450 pro za jakieś 2500zl z full wypasem... tylko czy to ma sens

wymienił je kolega z epheli, nie miałem natchnienia na pisanie różnic

czytaj to forum a będziesz helikiem grilla rozpalał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sfrustrowany

Fajnie bo właśnie szukałem nowego patentu na szybką rozpałkę wiem już co robić dzięki! Są tam ciekawe oferty dla każdego śmigłowca praktycznie (giełda) i właścicielom (zwłaszcza nowym) może się opłacić zaglądanie tam gdyż wystawiane są części na wypadek kretów w klasach 450,550 najczęściej...jak ktoś już nie potrzebuje to się pozbywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciezko podjac jakas dobra decyzje co do kupna takiego heli..

 

Mysle ze jednak nie ma opcji kupienia dobrego 450 z aparatura taniej niz te 800zl?

Bo nawet ten hk o ktorym mowil Arek jest bez aparatury, ja oczywiscie o tym nie wiedzialem, bo nie wiedzialem że kazdy z was ma swoj wlasny do siebie przystosowany pilot.

 

Jedyne co znalazlem z aparatura w podobnej cenie to to

 

http://allegro.pl/falcon-450-pro-rc-helikopter-model-smiglowiec-6ch-i1972548236.html

 

 

Ale znac zycie to pewnie jakis szajs :D wiec chyba zostane przy swojej zabawce, a kasee przepie*** :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sfrustrowany, ale Ty znowu pierdoły wypisujesz...

Ciezko podjac jakas dobra decyzje co do kupna takiego heli..

to hobby nie jest dla Ciebie bo jak będziesz tak latał jak podejmujesz decyzje to nic z tego nie będzie... No risk no fun...

sorki koledzy ale wyczerpał mi się temat i cierpliwość :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafal, moze dla Ciebie to jest proste jesli masz juz jakies doswiadczenie. Zazwyczaj jesli latam miedzy decyzjami to szukam czegos dobrego i wole tak polatac niz kupic copa, ktorego pozniej wystawie za polowe ceny bo nie bede mogl go uzywac tak jak chcialem. A jednak nie jestem jeszcze gotow zeby wydac 1200 czy wiecej zlotych na taki model, jezeli nie jestem jeszcze w 100% przekonany co do tego. Wiec wole kupic cos tanszego

 

Ryzyko jest w kazdym sporcie, hobby.

 

Dlatego nie truje juz wam dupy, bo nie chce kupowac na razie drogiego sprzetu jakim jest hk 450, czy inne 450, chociaz nie powiem, 450 v2 Arkadiusza mnie zainteresowala niestety nie posiadam tak wysecjalizowanej aparatury.

 

Dlatego zostane przy decyzji pierwszej, i bede szukal to samo co OSKAR, czyli belte cp v2, poniewaz w tej cenie moge go dostac razem z aparatura, a jednak jest to 6 kanalowiec i dostep do czesci jakis tam jest.

 

Chodzi o cos takiego

 

http://allegro.pl/belt-cp-v2-czerwono-niebieski-2-4-ghz-rc4max-i2024263489.html

 

W kazdym razie dzieki wielkie za wszelkie podpowiedzi :mrgreen: I mam nadzieje ze belt bedzie dobrym wyborem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.