Skocz do zawartości

jaki kupić pierwszy heli


heli12345
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zazwyczaj jesli latam miedzy decyzjami to szukam czegos dobrego i wole tak polatac niz kupic copa, ktorego pozniej wystawie za polowe ceny bo nie bede mogl go uzywac tak jak chcialem

przecież jako doświadczony podaje Ci jak na tacy co możesz sobie kupić...

lipy bym Ci nie proponował bo cenie sobie swoją reputację...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 87
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dlatego zostane przy decyzji pierwszej, i bede szukal to samo co OSKAR, czyli belte cp v2, poniewaz w tej cenie moge go dostac razem z aparatura, a jednak jest to 6 kanalowiec i dostep do czesci jakis tam jest.

 

Chodzi o cos takiego

 

http://allegro.pl/belt-cp-v2-czerwono-niebieski-2-4-ghz-rc4max-i2024263489.html

 

W kazdym razie dzieki wielkie za wszelkie podpowiedzi :mrgreen: I mam nadzieje ze belt bedzie dobrym wyborem...

No to żeś chłopie wybrał! :wall:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena bardzo atrakcyjna. Ale mniej upartych eksploatacja tego modelu może zrazić do tematu heli.

 

/żeby nie być gołosłownym: na minus w nim bym wymienił przede wszystkim skomplikowanie mechaniki ponad miarę i delikatność konstrukcji głowicy; oba te czynniki zabijają przyjemność u początkującego, znam po sobie, chociaż jestem uparty; koniec końców Beltem nauczyłem się tylko wisieć i latać ogonem do siebie/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śledzę ten temat i heli już obserwuje jakiś czas z powodu że chce kupić jakiś model heli RC dla syna mam jeszcze czas do pierwszego marca na jego dziesiąte urodziny chce mu kupić heli zawsze marzył o tym :D mam do was pytanie syn lata skrzydełkiem opanował go świetnie miał kilka zabawek heli takie do 100zł teraz dostał heli z Lidla opanował go w pare minut mam pytanie jakie heli proponujecie do nauki dodam że aparatury posiadamy Turnigy 9x że wystarczy sam model i najlepiej już złożony i jakiś z tych większych trochę takich by mógł na dworze latać nie wiem czy coś bym znalazł tak gdzieś około 600zł, i najlepiej w PL sklepach i nie wiem czy 4kanałowy czy 6 znajdę coś jak wy myślicie ? no i by były łatwo części dostępne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem, pomimo niewątpliwych zdolności syna i spodziewam się również ambicji do polatania większymi modelami, pozostałbym jeszcze min. dwa lata przy takich, którymi ani sobie ani innym nie zrobi krzywdy. Tak samo nie posadziłbym takiego dziecka za kierownicą samochodu, choć pewnie jedździć gokartem chłopcy w tym wieku po krótkim treningu potrafią..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sfrustrowany

heli z lidla czyli coś na podobieństwo symy...kupno lamy nie ma tutaj sensu bo podobnie latałoby się (co-axial) ale skoro potrzeba coś na pole to big lama. wiem naskoczycie na mnie zaraz, bo to strata pieniędzy- ale przesiadka z symy lidlowskiej na hk 450 w wykonaniu osoby bardzo młodej bez symulatora nie daje mi optymistycznych skutków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem, pomimo niewątpliwych zdolności syna i spodziewam się również ambicji do polatania większymi modelami, pozostałbym jeszcze min. dwa lata przy takich, którymi ani sobie ani innym nie zrobi krzywdy. Tak samo nie posadziłbym takiego dziecka za kierownicą samochodu, choć pewnie jedździć gokartem chłopcy w tym wieku po krótkim treningu potrafią..

amen

heli z lidla czyli coś na podobieństwo symy...kupno lamy nie ma tutaj sensu bo podobnie latałoby się (co-axial) ale skoro potrzeba coś na pole to big lama. wiem naskoczycie na mnie zaraz, bo to strata pieniędzy- ale przesiadka z symy lidlowskiej na hk 450 w wykonaniu osoby bardzo młodej bez symulatora nie daje mi optymistycznych skutków.

ja mam do Ciebie pytanie:

jakie masz doświadczenie z heli że takie farmazony wypisujesz?

co post to kompletne bzdury wypisujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro upierasz sie przy eskayu to kup sobie honey bee fp. Jest mniejszy tańszy mniej skomplikowany mniej stabilny i lata gorzej od belta i hk450 ale za to dosyć wytrzymały i bezpieczniejszy. Nie każdy kret kończy się uszkodzeniami, naprawy i ustawianie są łatwiejsze.

 

ps. daro sam nie jesteś święty :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem, pomimo niewątpliwych zdolności syna i spodziewam się również ambicji do polatania większymi modelami, pozostałbym jeszcze min. dwa lata przy takich, którymi ani sobie ani innym nie zrobi krzywdy. Tak samo nie posadziłbym takiego dziecka za kierownicą samochodu, choć pewnie jedździć gokartem chłopcy w tym wieku po krótkim treningu potrafią..

przecież latał by przy mnie i ja jestem odpowiedzialny za bezpieczeństwo a ja pytam tylko to co polecacie lepiej spytać doświadczonych w pilotażu heli :) czy coś bym znalazł takiego na lotnisko czy tylko mini by w domu mógł latać :?: jakiś konkretny model macie na myśli dla niego :?: jak to się mówi kto pyta ten nie błądzi :) bo ten co założył ten temat to od początku wiedział co chce kupić i mimo waszych sprzeciwów i tak kupi to co zamierzał :crazy: potwierdzenie jest naprzykład tu

Dlatego zostane przy decyzji pierwszej, i bede szukal to samo co OSKAR, czyli belte cp v2, poniewaz w tej cenie moge go dostac razem z aparatura, a jednak jest to 6 kanalowiec i dostep do czesci jakis tam jest.

 

Chodzi o cos takiego

 

http://allegro.pl/belt-cp...2024263489.html

 

W kazdym razie dzieki wielkie za wszelkie podpowiedzi :mrgreen: I mam nadzieje ze belt bedzie dobrym wyborem...

ja mam jeszcze czas to kupna może z was ktoś zaproponuje model dla niego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam jeszcze czas to kupna może z was ktoś zaproponuje model dla niego

http://www.ehirobo.com/shop/product_info.php?products_id=5874

taki mały czterokanałowy jak się tym młody nauczy latać to będzie miał duży postęp

taki mały bezpieczny trudny do opanowania... wyrabia nawyki... polecam

przecież latał by przy mnie i ja jestem odpowiedzialny za bezpieczeństwo

ale helik o tym nie wie a uwierz mi to są ułamki sekund

zobacz film na str 3 tego tematu...

rafal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki mały czterokanałowy jak się tym młody nauczy latać to będzie miał duży postęp

taki mały bezpieczny trudny do opanowania... wyrabia nawyki... polecam

no krótko i na temat z uzasadnieniem trudny do opanowania i wyrabia nawyki to będzie dobry do nauk bo o to mi chodzi by się nauczył podstaw :) i postaram się znaleźć w polskim sklepie ten modelik bo z zagranicy niestety ale dla mnie to duży problem :( a napisz jeszcze jak możesz czy na dworze da radę latać czy jak mały wiaterek będzie to już nie :?: dzięki za rade jaki wybrać model bo tych małych jest mnóstwo a cztero kanałowy to już będzie musiał się trochę napocić by nauczyć się podstaw w lataniu heli :rotfl:

 

 

rafalgruszka ten twój filmik już dawno temu gdzieś widziałem i jeszcze był filmik jak uczyłeś się nim latać tylko kawałek w górę :(http://www.youtube.com/user/rafalgruszka :shock:

 

 

 

Kacper tą zabawką co dostał lata non stop tylko lipola mu naładuje i odrazu startuje to z tego co proponujesz będzie jeszcze bardziej zadowolony i nowe wyzwanie dla niego będzie :devil: a jeszcze jedno żyro taki modelik ma ? bo ten co teraz dostał heli ma żyro i 3silniczki ale to tylko dwu kanałówka na podczerwień czy jakoś tak bo to typowa zabawka :oops: jeszcze raz dzięki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od Walkery 4#3B zaczynałem, rzeczywiście sporo się napociłem zanim nauczyłem się utrzymywać ją w zawisie. Można latać na zewnątrz, ale jedynie przy bezwietrznej pogodzie.

To wypasiony, dlatego dość drogi model, teraz heli o identycznej konstrukcji możesz już kupić dużo taniej, popatrz na tą aukcję. Wygląda jak zabawka ale sprawiłem sobie ten model (za 50$ z transportem) na zimę i gwarantuję, że przy odrobinie wprawy, w większym pokoju, można nim kręcić kółeczka, ósemki, ćwiczyć zawisy bokiem i przodem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.