Skocz do zawartości

Pytanie o pewną kamerkę


Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Sam jestem ciekawy :lol:

Choc typ przetwornika nie zacheca,CMOS,to moze to dosc dobrze dzialac ze wzgledu na ,,mondrom'' elektronike.Jesli tam jest.Chodzi o nagle zmiany kontrastu-jasno - ciemno.Atutem jest mozliwosc nagrywania,choc ,,default'' 640x480 za bardzo nie wierze.

Widzialem,niedawno aparat razem z podobna kamerka,na Allegro,w podobnej cenie,ten troche drogawy,ale jesli ma to co deklaruje sprzedawca,to jest ok.

Z ,,daleka'' to chyba nikt Ci nie powie,trzeba pomacac,zobaczyc jak nagrywa.Zapytaj,moze jest opcja ze do kilku dni mozna zwrocic,wtedy sam nam napiszesz :lol:

 

Edit

Jesli juz kamerka,a podejrzewam ze tylko do nagrywania z pokladu,mialem w lapkach taka:

 

http://cgi.ebay.co.uk/NEW-SVP-HDDV-2500-2500B-12MP-DIGITAL-CAMERA-CAMCORDER_W0QQitemZ320156801219QQihZ011QQcategoryZ146258QQtcZphotoQQcmdZViewItem

 

 

Moze nic szczegolnego,ale rozdzielczosc D1 czyli 720x480 to juz rewelka.Moze nie powala na kolana,to jescze nie HD,ale obraz na monitorze juz jest praktycznie taki jak z ,,normalnej'' kamery.No i nie ma zagrywek kontrastu,nie gubi kolorkow (temperatury,saturacji)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta kamerka jest od niedawna na rynku,reklamują ją jako następcę FlyCamOne,teoretycznie

rozdzielczość ma lepszą,ale cenę i wagę dużo wyższą.Tak jak Peter,radziłbym wcześniej spróbować przetestować,dla porównania dane FlyCamOne

Waga: 24g (bez zamontowania)

Wymiary: 85x53x10mm

Foto: 640x480

Video: 320x240

Pamięć wewnętrzna: 6MB

Pamięć zewnętrzna: Slot für SD/MMC Card

Funkcje: Video, Foto, Audio, Webcam, Cardreader, Memorystick

Batterie: 170mAh Li-ion

Cena:49,90euro

Filmy i opinie są na http://www.rcgroups.com/forums/showthread.php?t=684049&page=

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item245505540_kamera_cyfrowa_aiptek_11mp_karta_sd_1gb_gratis_.html

 

? :)

 

Wiecie, ja nie bede sie bawił raczej w latanie w goglach, ale taka kamerka, prócz nagrywania w powietrzu, przeciez moze być wykorzystana w 'normalnym' użyciu ;)

 

400zł...

 

Chyba zaczne zbierać. ;)

 

Btw

 

Zerknijcie na to:

http://pl.youtube.com/watch?v=TTDuGaTRiJU&mode=related&search=

 

to wlasnie te video mnie b. zafascynowalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooooo, o wlasnie o D1 chodzilo .Ta niby niewielka roznica , robi za ,,oczko'' wyzej w standartach video.W Maplin-ie,w Cambridge maja miec w sklepie.Zadzwonilem do nich,by ,,pomacac'' ja.Podlacze sobie pod jakas plazme,nagram i ....bede wiedzial czy to zabawka czy kamera.Zwroc uwage,ze moze byc 20 fps/ klatek - obrazow na sekunde/ .Ale jesli to dobrze dziala,mozna tego nawet nie zauwazyc (chyba ze przy szybkich ujeciach-sport).Na filmiku,kamerka :shock: sobie radzi ze sloneczkiem.

To kiedy kupujesz?

Napiszesz recenzje,moze zaoszczedzisz mi drogi i czasu :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Odkopię temat. Mam tylko taką małą sugestię, bo bardzo często się spotykam z tym na tym forum, że temat jest o czymś, podany link do Allegro, a po pewnym czasie link jest nieaktywny i nie wiadomo o czym w ogóle toczy się rozmowa, czyli o jakiej kamerze jest mowa.

Po pewnym czasie taki wątek jest zupełnie nieczytelny, czy się ze mną zgadzacie?

Może moderatorzy podłapią ten pomysł, na poprawne opisanie tematu, Nazwa, model kamery i link, a nie sam link?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.