Skocz do zawartości

Poznań - pola przy ul. Kolejowej - Skórzewo/Plewiska


meisadam
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To jak, jakies wspólne latanie dziś? Latam ostatnio na granicy Moraska i Os. Sobieskiego, na polu przy drugiej odnodze ul. Nad Rózanym Potokiem.

Na polu zostało ściernisko, więc lądowania tylko na brzuchu, ale mamy do dyspozycji stosunkowo dużą przestrzeń, pole lekko się wznosi, dając dobry punkt widokowy.

Ktoś chętny by dołączyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie ( i miłe Panie) za wspólne latanie. Nie ma to jak wspólne polatanie, bo to i pogadać jest z kim i nauczyć się czegos można ;-)

Powoli wrzuce jakieś filmiki.

"Dziś w Poznaniu narodziła się nowa, świecka tradycja, Dzień Pieszego Modelarza. Gdy zabraknie ci baterii lub odbiornika..." ;-))

Ja zaczynam ładować baterie na jutro, może będzie mniej wiało, ale na szczęście dziś obyło się bez kraks.

A przy okazji, grupę 447 o której wspomniałem podczas rozmowy znajdziecie na fejsbuniu, mam nadzieję że nie złamię regulaminu zamieszczając linka?

https://www.facebook.com/groups/341965775889464/

albo szukajcie 447 Crash test Squadron...

Wstęp tylko dla ludzi z poczuciem humoru ;-))

Najchętniej montypythonowskim...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.