Skocz do zawartości

I kolejny TOTO-0 :)


tmielcarz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie będę wszystkich zanudzał relacją z budowy, ponieważ kilka/kilkanaście już takich było, a moja relacja różniłaby się zapewne tylko szczegółami. Aby jednak podtrzymać przekonanie Motylastego (dzięki !!!), że warto było projektować ten model, ponieważ kolejna osoba go zbudowała prezentuję poniżej jedną fotkę jako dowód :D

 

Dołączona grafika

 

Model jeszcze nie został oblatany, ponieważ czekam na lepszą pogodę. No i muszę znaleźć jakieś miejsce w okolicach Ursusa do oblatania modelu.

 

Wyposażanie:

 

- Silnik: TowerPro 2408-21T

- Śmigło: GWS 8x4 (+propsaver)

- ESC: Emax 30A

- Pakiet: Turnigy 1300mAh 3S

- Serwa (3 sztuki): TowerPro SG-91

- Obiornik: Turnigy (seryjny z kompletu od aparatury)

- Aparatura: Turnigy 9x

 

Masa modelu gotowego do lotu: 507g (poniżej fotka wagi)

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TOTO-0 zasługuje na kolorową taśmę pakową :)

 

Też miałem taki patent z potrzymaniem statecznika pionowego. Może i działa, ale bardzo zbliżone w efektywności jest przyklejenie po obu stronach tekturki łączącej statecznik pionowy z poziomym :). Mniej paskudzi model a robote robi :)

 

Pozdrawiam!. Powodzenia w oblotach!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TOTO-0 zasługuje na kolorową taśmę pakową :)

 

Też miałem taki patent z potrzymaniem statecznika pionowego. Może i działa, ale bardzo zbliżone w efektywności jest przyklejenie po obu stronach tekturki łączącej statecznik pionowy z poziomym :). Mniej paskudzi model a robote robi :)

 

Pozdrawiam!. Powodzenia w oblotach!!

Dzięki. Chciałem kupić kolorową taśmę, ale akurat była tylko taka. Kolorystycznie wygląda nieciekawie, ale biorąc pod uwagę moje zerowe doświadczenie w oblatywaniu to wrożę temu modelowi krótki żywot. Następny będzie już ładniejszy :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.