Skocz do zawartości

Śląsk Cieszyński


BartekS
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuje miejsca do latania na terenie Śląska Cieszynskiego. Mamy jedno miejsce na górze Kaplicówka w Skoczowie, ale tam często się spotyka zakłócenia. Szukam rozległego miejsca najlepiej na wzniesieniu lub górce do lotów szybowcami 2-3m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oo słyszałem o tym miejscu ale nigdy tam nie byłem latać :) Ciekawa propozycja :D

O ile nie ma glajciarzy i spacerowiczów z psami i dziećmi to da się latać bardzo bezpiecznie :)

 

No i to nie jest typowe zbocze, musisz mieć silnik by dolecieć nad zbocze lub strzelać się z gumy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafał oj tam oj tam :D Z glajciarzami idzie się dogadać (my oststnio robiliśm sobie "pylon race" między szmatami :mrgreen: ) A spacerowicze raczej od strony krzyża chodzą nie od pola. Mamy pozwolenie od właściciela do zrobienia tam pasa ale brakuje rąk do pomocy więc może byście wzięli dupska z lotniska i pomogli bo miejsce jest na prawdę fajne a w szczególności że my ze starego bielska tylko tam latamy (mimo że płacę składki i należę do aeroklubu zostałem wykopany z lotniska ostatnio bez powodu). Bartek jak będziesz się wybierał polatać to daj znać na PW wpadne ze swoimi "zabawkami" i skrzyknie się chłopaków na jakieś fajne latanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z 3 lipek korzystam sporadycznie, w aleksandrowicach jestem raz na rok, jak chce spokojnie polatać to mam Mazańcowice. A widzisz ja z Sarniego Stoku mam rzut beretem tylko, ale jednak w weekendy za dużo osób tam jest. W tygodniu owszem dużo lepiej się lata, bo mniej ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

w Brennej da się latać praktycznie na każdym stoku narciarskim - w zimie z narciarzami nie przejdzie. A poza sezonem można latać na końcu doliny w Brennej Węgierski i bodaj na 2 innych stokach bliżej centrum.

 

Kiedyś latało się na górce Bucze w Górkach Wielkich - ale nie wiem jak z tym teraz jest (nie byłem tam w zeszłym roku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.