Skocz do zawartości

turnigy 9x


Maciek22

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 164
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

T9X pojawiły się przez chwilę w HK dzisiaj w nocy.

Niestety, teraz już są BK.

a które mode??

pytam bo u mnie dalej jest "Status:Paid, Processing"

sory za post nie na temat

Oba mode były dostępne krótko po 4 nad ranem.

 

Miałem te radia w "wish list" i przyszedł e-mail.

 

Zresztą to nie ma znaczenia, bo MODE można zmienić w każdej chwili na dowolne.

 

 

PS Mam wrażenie, ze mode 1 schodzi wolniej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzez paypal dostałem dzisiaj maila od sprzedającego. Facet jest rozżalony, że wszyscy go ścigają i straszą, a on jest w porządku i nic złego nie zrobił. Zapytałem, czy wysłał do mnie, kiedy, i jaki jest numer przesyłki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to oszust, to po prostu odwleka sprawę. Zobaczymy. Na razie facet na mojego maila nie odpisał, natomiast spór w paypalu przekształcił w roszczenie twierdząc, że wszystko wysłał. Ciekawe jak udowodnię, że nie dostałem paczki.

A jak u Kolegów mają się sprawy z tą niefortunną aukcją?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy się zmieści ale:

 

22-01-2012 19:28 CET - PayPal: Kupujący podniósł rangę tego sporu do roszczenia.

22-01-2012 19:28 CET - Sprzedający: Ebay closed my account mid auction and understandably caused the bidders to think that my auctions were some kind of scam and immediately started to claim the item cost back from Paypal. On further investigation I found that an RC HELI site had PUBLIC POSTINGS! Containing VERY PERSONAL information regarding myself & my Family including my wife's mobile telephone number on which she has been receiving some VERY NASTY & VERY THREATENING messages & calls. The site also threatens to get a lynch mob to call at my home & that my car will be smashed up! My wife is very frightened & refuses to answer the door if someone calls and fears for our 2 young children. [web address beloe] http://www.rcheliaddict.co.uk/off-topic/71187-looks-like-i-have-just-been-scammed-ebay.html This forum thread was started only a day after my Ebay account closure and there is much talk of getting their money back from Paypal. Other online forums are also talking about my auctions and advising its members to claim their money from Paypal & KEEP! The item when they arrive. The terms of my listing were NO RETURNS! And allow 10-15 days for shipping yet ALL the charge backs that have been made to date have given me little time to pack & ship many items & some were even opened a few hours after the auction ended? I HAVE NOW BECOME A VICTIM OF A RADIO CONTROL FORUM INTERNET CHARGE BACK SCAM!! I have ALWAYS! Shipped my items and have a 5 star rating on my EXCELLENT FEEDBACK!

22-01-2012 07:12 CET - Sprzedający: My postage time on the listing was around 10 days due to many orders & this was VERY CLEAR in my listing yet ALL! Paypal charge backs that have been made claiming that the item was not received were only 1-2 days after payment! Some even a few hours! After reading A PUBLIC!!!! online radio control forum RC HELI it all became clear? http://www.rcheliaddict.co.uk/off-topic/71187-looks-like-i-have-just-been-scammed-ebay.html a thread which was only started on the 18th Jan urges members to claim on Paypal for items not received, MY PERSONAL INFORMATION WAS POSTED IN A PUBLIC DOMAIN!! INCLUDING MY WIFES MOBILE NUMBER WHO HAS BEEN RECEIVING SOME VERY NASTY MESSAGES & CALLS!!! A LYNCH MOB WAS ALSO THREATENED! AND MY WIFES CAR WAS GOING TO BE SMASHED UP!!! & all over a few radio control items! Which HAD YET TO ARRIVE!!! I ALWAYS!! Ship my items & please see my excellent feedback. On other RADIO CONTROL forums members are talking about Paypal claims and how they will get their money back & keep my item ITEMS HAVE BEEN SHIPPED AS ALWAYS!!! I now have more important things to deal with regarding my family's welfare & safety!!!! WHO ARE NOW SCARED TO EVEN OPEN OUR FRONT DOOR!!!!! & will now leave it in the hands of Paypal to decide on this CHARGEBACK SCAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! & THE POLICE REGARDING THREATS OF CRIMINAL DAMAGE & HARM TO MY FAMILY!!!!

natomiast paypal napisał:

 

Użytkownik Ray Munchin złożył wniosek o zbadanie sprawy nr

PP-001-634-051-168 i jej rozstrzygnięcie, ponieważ — jak wynika z jego

oświadczenia —?wysłał Ci zakupiony przez Ciebie przedmiot. Oto sprawa,

którą badamy:

 

Aby móc podjąć decyzję, zapoznamy się z korespondencją prowadzoną między

Tobą a sprzedającym za pośrednictwem Centrum rozstrzygania. Możliwe, że

będziemy Cię pytać o dodatkowe informacje. W takich przypadkach prosimy o

jak najszybszą odpowiedź.

czekam więc na przesyłkę, z małą nadzieją że sprawa zakończy się pozytywnie. Trzeba też będzie kontrolować statusy sporu/roszczenia na PayPal aby terminu nie przegapić. Z drugiej strony, nagonka jaką urządziło rcheliaddict budzi mój duży niesmak. takie sprawy załatwia się formalnie przez policję a nie dokonuje samosądu, zastraszania, niszczenia mienia :roll:

 

ps. ebay podesłał mi ankietę na temat jakości obsługi klienta, nie omieszkałem wylać swoich żali na ich poziom :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja mam podobnie jak Wy, Koledzy.

Mianowicie Pan M. przekształcił spór w roszczenie, wysłal mi poprzez Paypal wiadomość odnośnie tego, że jest niewinny, że wysłał mi towar, że grożą mu i jego rodzinie, że chcą mu roz**...zepsuć ten piękny samochód...ogólnie albo rzeczywiście mówi prawdę, albo chce po prostu zyskać na czasie.

 

Doszukałem się informacji, że rzekomo przesyłka do mnie została wysłana za pośrednictwem UPS, jednak jakiegokolwiek numeru identyfikacyjnego przesyłki brak (i właśnie to jest dziwne).

 

Na razie nic nie robię z w/w roszczeniem- Paypal po 3 dniach roboczych (o ile roszczenia nie anuluję) zajmie się sprawą. Po prostu czekam na przesyłkę.

 

i tak się zastanawiam...co prawda nr przewozowego paczki nie mam, ale jakby zadzwonić do centrali UPS, może by powiedzieli, czy mają jakąś przesyłkę adresowaną do mnie nadaną w Wielkiej Brytanii?

 

Co sądzicie o tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi na maila nie odpisał ani raz, wysyłałem normalnie ze skrzynki. Wygląda na to że odpowiada tylko na te ze spraw PayPal. Możliwe, że chce zachować dla nich pozory. Broni się tym, że mówi, że powysyłał paczki. Mam nadzieję, że PayPal tego nie popuści i jak nie da im dowodów wysyłki to sprawę rozstrzygnie na naszą korzyść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.