Skocz do zawartości

Piłka do listewek


czaja18

Rekomendowane odpowiedzi

Wytworzenie listewki sosnowej to dość skomplikowany proces począwszy od wyboru materiału z którego listewka ma być wykonana skończywszy na maszynach do ich wyrobu. Jeśli kogoś to zainteresuje - tzn. jak się robi modelarskie listewki sosnowe, chętnie to opiszę. A Kolegę Czaję18 poproszę aby w tych swoich wysokiej jakości deskach sosnowych policzył ile ma słoi na 1cm grubości deski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

tez miałem na początku z tym problem ale rozwazałem go w taki sposób, że pod drugi koniec nozyka podkładam listewke sosnową o grubosci takiej jaka wycinam i skręciłem całoś tj.kolecek nożyk i listewke w małym imadełku i tym spsobem wszystko wychodzi tak jak trzeba

 

hmm troche to zagmatwałem, mam nadzieje, że wiesz o co mi chodzi:p a jak nie to spróbuje wstawic jakies foto :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.