Skocz do zawartości

Który interface lepszy do mx16s?


Lubomir
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj kolego, borykałem się z podobnym problemem z Futabą i Turnigy nikt mi nie chciał pomóc lub po prostu nie wiedział. Moim rozwiązaniem było zakupienie Symulatora na USB w odpowiednim dla siebie MODE, w moim przypadku MODE1 z przestawieniem w sofcie na MODE 3. Ceny zaczynają się od 65zł jak w linku którego podałeś, plusem takiego rozwiązania jest to, ze nie narażasz kosztownego sprzętu szybsze zużycie, oraz upadek z biurka, kiedy musisz wyjść z pokoju np Obiad, łazienka itd. ja tak mam i sobie chwalę. Może to jakaś alternatywa w podobnym przedziale cenowym, jak Interfejs USB i kolejny plus, nie ma problemu, ze XP widzi Vista i 7-mka nie itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że z takim opóźnieniem, nie dostaje na maila powiadomień o rozwijających się wątkach z forum.

Ja kupiłem tutaj :

LINK

 

8-smio kanałowy, dość popularnego producenta aparatur RC cena 129 zł obecnie, jak kupiłem za 99zł rok temu, jest niezniszczalny żadnych otarć, wyślizganych miejsc od użytkowania, luzów nic. Działa na każdym systemie operacyjnym, potwierdzone przez moją osobę. od XP,Vista ,Win7. Nie sprawdziłem w Linuksie, widoczny jako "game controller" w XP, oraz "PPM" w Vista i Win 7. jedyny minus to długi 3-4 tygodniowy czas realizacji, bo ściąga na żądanie z Chin czy coś.

latam nim na :

RF-4,5.

AEROFLY PROFESSIONAL DELUXE

Reflex XTR

heli-x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Phoenixa wskoczyłem i chyba na nim zostanę, a kontroler działa idealnie + multum możliwości przypisania osi i przycisków, dużo łatwiej jest go skonfigurować niż w podanych wcześniej, służę pomocą jak coś.

Ale mają niby łapać tych, którzy udostępniają programy w internecie, jest ich mniej niż ściągających i tylko ich się opłaca łapać (procesy, które kosztują itp.).

Przecież to jest taki sam chłam jak akcja policji Polskiej z roku 2002-2003, gdzie niby pukali do domów i sprawdzali legalność systemów operacyjnych i programów, (mrzonka), żeby zapanować w czasach obecnych nad internetem, trzeba nakładów finansowych i ludzkich, więc wątpię, że jakieś państwo wyda na internatów grube bańki jak ma dofinansować chorych, głodujących ludzi. Tak, niech Pan Jurek Owsiak dofinansowuje szpitale i sprzęt dla nich, bo rząd Tuska zamiast inwestować w służbie zdrowia, szuka znikającego punktu w internecie. to jest chore. (ulgę już zabrał).

 

A tak przy okazji skoro cała ACTA była brochą Japoni, to szkoda że te tsunami nie zmiotło ich z ziemi rok temu, widocznie mało szkód, jak mają czas zajmować się błahostkami, a tak w ogóle to oddajcie nam "majteczki w kropeczki".

Najpierw wściekłe krowy, potem ptasia grypa, zatrute ogórki, podwyżki cen do poziomu unijnego z zachowaniem starych dochodów obywatela, teraz ACTA całe dobrodziejstwo Uni Europejskiej, ale mam bekę z osób głosujących za wstąpieniem do Uni.

 

Człowieku glosujący za Unią, czy przed wstąpieniem patrzyłeś na kawałek mięsa na tacce w sklepie jak na gniazdo bakterii i ostatni posiłek w twoim życiu.

Tusk wprowadza rządy komunistyczne w innym papierku, cenzura, zabieramy, ograniczamy, i VATu dodajemy. Chcecie pokarze wam ostatni rachunek ze sklepu, prawie 69zł samego VATu za co, że mnie stać jest jeść chleb z masłem i wędlina (żadnych używek). Co do podwyżek, nie długo skończymy z modelarstwem, bo ceny prądu tak podskoczą że będziemy liczyć obroty wiertarek i wkrętarek, szlifierek w myślach i trzymając się jednocześnie za portfele, było fajnie tutaj żyć a teraz. "Time to say god bye",

"Ale ja sobie kagańca na ryj nie pozwolę założyć"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.