Skocz do zawartości

Turnigy 9x


Tomek12345

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

to realizuj dalej ........... zrobisz biznes ale nie zdziw się jak coś przestanie grac po drodze........ inni juz to przerabiali

 

 

nie wpadłeś na myśl dlaczego można dodać do koszyka tylko trzy ?

 

dodać do koszyka tylko trzy a nie edytować w następnym kroku ilość ...

 

widzisz nie jesteś taki bystry jak myślisz - byli inni przed tobą i wcale nie ja bo ja tego nie sprowadzam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki sens kupować u gościa za 310 skoro taniej jest za odrą ?

Doliczając koszty wysyłki i kurs po jakim jest rozliczanie groszowe sprawy na pojedyńczej sztuce a ewentualne grupowe zakupy i rozsyłka ,wpłaty ,przynajmnie jak dojdzie z ułamaną anteną to gostek podobno je sprawdza przed wysyłką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rabor wydaje mi się czy Ty właśnie zrobiłeś taki myk i zamówiłeś siedem z Niemiec ? :) Nie żebym mówił że to coś złego etc, tylko pytam :)

Tak, dziś rano skapowałem się że są w Niemczech i wziąłem max ile się dało. W chinach mam zamówione ale nie prędko się doczekam ich.

 

Co do gwarancji na 120 sztuk które sprzedałem 2 wróciły bo akumulatory źle podłączono. Plus jedną sztukę ja zatrzymałem wadliwą na części. Na pewno nigdy nie wysyłam wadliwych do kupujących bo zawsze je sprawdzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.