Skocz do zawartości

Turnigy TG9e serwo co jest warte


Grzesiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też nie mogę złego słowa powiedzieć ;) Są jednak przeciwnicy i twierdzą, że te serwa nie nadają się do niczego. Ponoć nie trzymają "zera" (ja nie zauważyłem).

Nagminnie używam tych serw i używać będę.. Oczywiście tam, gdzie wymagana jest większa siła - polecam TGY90S z metalowymi zębami..

Ale jak napisał Cimek, do tych celów są idealne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są jednak przeciwnicy i twierdzą, że te serwa nie nadają się do niczego. Ponoć nie trzymają "zera" (ja nie zauważyłem).

Tak ja to pisałem...

 

kupiłem chyba z pierwszej partii produkcyjnej - zaraz jak się pokazały i były totalną tandetą . Po tamtej wpadce kupowałem już wyłacznie HXT dla modeli do tłuczenia kartofli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam parę TG9e i ogólnie nie narzekam, ale dzisiaj rozebrałem jedno w celu wyczyszczenia potencjometru (drgania w rejonie neutrum - ten typ tak chyba ma, ale odrobina spirytu pomaga)i od środka na dolnym dekielku zobaczyłem taką naklejeczkę z datą produkcji i napisem TOWER PRO. Czyżby wszystkie niskobudżetowe serwa to było to samo tylko z inną naklejką? Kupiłem też HXT i jedno miało luzy, zależy jak się trafi, ale myślę że to wszystko z jednego wora leci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Tomek12345, bez urazy jaka cena taka jakość

 

zamówiłem cały karton tych serw ..ile wywaliłem ( a raczej przeznaczyłem na dawców nie pomnę) ale skoro kupujemy serwo za 1 dolar ,90 czy nawet taniej (niż 6 zyla)

podczas gdy najtańszy Hitec kosztuje w sklepach coś koło 45 zł( strzelam) ..można wkalkulować ze coś nie pójdzie po naszej myśli ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek12345, bez urazy jaka cena taka jakość

 

zamówiłem cały karton tych serw ..ile wywaliłem ( a raczej przeznaczyłem na dawców nie pomnę) ale skoro kupujemy serwo za 1 dolar ,90 czy nawet taniej (niż 6 zyla)

podczas gdy najtańszy Hitec kosztuje w sklepach coś koło 45 zł( strzelam) ..można wkalkulować ze coś nie pójdzie po naszej myśli ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.