Skocz do zawartości

Nowe forum


Marcinmb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!

zapraszam na nowe forum wszystkich modelarzy rc!!!szczególnie ze slaska i okolic... :D forum dopiero co powstało ale mam nadzieje ze dzieki wam bedzie sie szybko rozwijac :jupi:

Ps.Mile widziani tez modelarze z innych stron polski :D

Ps2.Nowe forum bedzie wspólpracowac (jesli administratorzy pfmrc.pl sie zgodza) z tym forum ;D

 

http://www.modelforumrc.fora.pl/

 

Ps3.bardzo prosze o rejstrowanie sie na w/w forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Olo, ja już umarłem ze śmiechu jak to zobaczyłem. :devil:

Czasami ludzi nie da się zreformować.

 

Życzę ci rozrostu forum do setek tysięcy userów i wykupienia serwera za 10000 zł miesięcznie.

:rotfl: :devil: :jupi: :mrgreen: :D :shock: :? :( :oops: :evil: :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co?? :? to nie jest miłe :evil: :evil: :evil: chciałem miec forum z kolegami i chciałem tez paru innych modelarzy z fajnego forum...a wy mnie tak potraktowaliscie :evil: :evil: :evil: :cry: :cry: :cry:

 

Potraktowaliśmy Cię na wesoło i w tych kategoriach to odbieraj .

Chyba nie jesteś obrażalski :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj, ja kiedyś (jakiś rok temu, gdy sklejałem modele kartonowe) zacząłem czytać i pisać na sławnym (jednym z najlepszych for kartonowych) - KartonWork. Po kilku miesiącach użytkowania postanowiłem zrobić sobie swoje forum - tez na fora.pl . Zrobiłem, ogłaszałem, ludzie nawet sie rejestrowali, lecz nikt nic nie pisał, po miesiącu nikt na nie nawet nie wchodził. Do tego prowadzenie forum nie jest takie proste, dlatego zawsze podziwiam adminów i moderatorów za włożone trudy w pilnowaniu porządku. Nie obraz sie, ale takie forum nie ma sensu.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze i masz racje...ale podobnie jak ty tez chciałem spróbowac :P i forum raczej nie usune bede sie angazował i prowadził te forum!!!jak sie komus nie podoba to nie moja sprawa(niegrzecznie mówiac)nikomu nie karze sie rejstrowac tylko grzecznie zapraszałem...ale jak nikt nie che no to trudno :? :| :| :| ale jak ktos sie zarejstruje i bedzie wiecej osób to moze cos z tego wyjdzie... :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emotki w m oim podpisie oznaczają ilość radości , a skończywszy na ilości pracy w to aby forum było na poziomie , zachęcało userów do bycia aktywnym ,itd.

 

Albo jak wolisz wyrażają zmianę euforii na ilość pracy, (oraz niestety nakłady finansowe)

Czasami to istny obłęd.

 

Samo zarejestrowanie to żaden problem, każdy to może zrobić, skoro tobie się udało to pewnie 99% userów też by to potrafiło zrobi.

 

Jaki czas temu ,jak zauważył Olo ten temat tu przerabialiśmy.

Forum pobyło miesiąc czy 2 i to koniec.

 

Niestety same chęci to nie wszytko :roll:

 

Life is brutal and full of zasadkas. :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy moze zalozyc forum.

Ale...nie z kazdym.

FMRC znalazlo sie w tej dobrej sytuacji ze wstrzelilo sie miedzy kolejne pomysly etykiety biznesowej a cenzure slowna w zaprzyjaznionym forum.Nawet w Rosji juz nie ma takiej :oops: .Teraz , po fakcie,jest naprawiana ta sytuacja,podpierana autorytetem nowych adminow.I wlasnie oni,ludzie stanowia ten magnes.

Stad i ja sie tu znalazlem.Bodzcem bylo odejscie Tomka i czesciowo Huberta.

I wlasnie ludzie tworza ten klimat.

Powiesz pewnie,kiedys trzeba zaczac.Tak to prawda.Ale zeby zaczac,trzeba cos soba reprezentowac.Trzeba miec wiele taktu,kultury i oglady,zeby zapanowac nad forum.Byc przykladem i .....miec wiedze.Na dalszym koncu sa pieniadze.

Juz z samej wypowiedzi,nie, nie tej pierwszej z zaproszeniem,wynika ze troche czasu uplynie.....zanim tam trafie.Bo nawet gdyby,jak ktos ma Ciebie i to forum traktowac powaznie,skoro moze zniknac np. za rok :lol2:Stan sie wiarygodny,wypracuj autorytet,a popedza tam tlumy.

Czego Ci bardzo zycze.

 

 

Edit.

Ale numer.Tomek byl o 12s szybszy :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co?? :? to nie jest miłe :evil: :evil: :evil: chciałem miec forum z kolegami i chciałem tez paru innych modelarzy z fajnego forum...a wy mnie tak potraktowaliscie :evil: :evil: :evil: :cry: :cry: :cry:

 

Hym a tutaj nie masz kolegów coś mi sie wydaje że popełniłeś niezły nietakt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz chyba Krzysztofie rację. On tutaj zupełnie nie ma Kolegów. My jesteśmy jakieś stare zgredy i dziady bez mała, na modelarstwie zupełnie się nie znamy, a prawdziwi koledzy to pewnie tacy w wieku 14 lat i mniej, którzy umią już robić modele z kartki papieru, znają się na kompach poprzez gry wszelakie i np. gramatykę polską mają w bardzo dużym poważaniu. Już lecę zrobić sobie forum.... :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marcinmb zamiast się denerwować to napisz po co nowe forum, co masz do zaoferowania bo mało kto (skończywszy 20-parę lat) ma czas pisać (na ogół to samo) na paru forach.

Jeżeli nowe forum oferuje coś więcej to warto się na nie przenieść, jeżeli nie to ja wybieram stare.

 

PS. fora.pl to badziewny serwis- odradzam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś już jeden z młodych kolegów zapraszał na swoje forum ,potem się trochę obrażał za krytykę jego porad ,ale wreszcie zrozumiał że forum to grupa ludzi, którzy znależli wspólny język i co najważniejsze rozumieją się.(dawno Maciej się nie odzywał !)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.