Skocz do zawartości

Jaki motoszybowiec???


Marcin851
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od pół roku Latam EGP i zdecydowałem że czas na zakup poważniejszego modelu. Chciałbym coś co lata spokojnie ale też gdy jak mi się zachce to by szło nim poszaleć :lol: Co byście mi doradzili??? Mam 2 modele na oku 1. Falcon L. Kwarcińskiego 2. sirius Reicharda. http://www.nastik.pl/rch-sirius-30m-arf-p-2598.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, zdefiniuj proszę słowo "poszaleć" wtedy może będzie łatwiej coś odpowiedzieć. Aha nie zapomnij dołączyć do definicji kwoty, którą chcesz wydać na cały model.

[edit] dla mnie np. szaleństwem był zakup jako drugiego modelu SKY-E 1.7 z Arthobby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Sam przechodziłem tego typu ewolucję. Po EGP zdecydowałem się na Falcona i byłem (nadal jestem) bardzo zadowolony. Jeżeli tylko czujesz się na siłach, bardzo go polecam. Ewentualnie pomyśl o modelu Gem ze stajni Top Model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość a7498787

Witam. Od pół roku Latam EGP i zdecydowałem że czas na zakup poważniejszego modelu. Chciałbym coś co lata spokojnie ale też gdy jak mi się zachce to by szło nim poszaleć :D Co byście mi doradzili??? Mam 2 modele na oku 1. Falcon L. Kwarcińskiego 2. sirius Reicharda. http://www.nastik.pl/rch-sirius-30m-arf-p-2598.html

Hammer Blejzyka, Mefisto Blejzyka, SKY-EV2M- nieco delikatniejszy od Mefista.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam NIEZATAPIALNEGO-SIRIUSA /reicharda/-latam nim 2-gi rok świątek-piątek zima -lato...naprawiałem kilka razy-wciaż w doskonałej formie. Uniwersalny-na zbocze jak i w termice/ mialem to szczeście 2x-tak super/ Kupiłem używanego w doskonałym stanie - doskonale sie prezentuje ma piekną kolorystykę-robi wrażenie. Usterzenie "T" skrzydla lotki klapy. Życie i praktyka zmusila mnie do wzmocnienia kadluba. Bedziesz zainteresowany,wyslę szblon dodatkowej wregi. Nowego nie kupie ale jak bedę mial okazję nabędę używanego/ mam dawcę cześci. Mam też barakudę...po pierwszych oblotach pozno jesiennych cd. jak sie zazieleni ladowisko-teraz latam "siriusem' zobacz moją prywatna galerie=wisza modele na strychu . wiecej na skype janiu1949 pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.