Skocz do zawartości

Zbocze Parski/Nowe 24 Wrzesnia 16:00


ertman_176

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jak macie wyczep do holu to chętnie wyholuje :mrgreen:

 

Dziś już niestety odpadam bo zmykam do Starogardu Gd. - ale na przyszłość w razie kiepskich wiatrów :mrgreen: Ertman - razem z Elektronem próbowaliśmy holować jedno z Twoich skrzydełek i nie wiedzieć dlaczego podczas holowania zachowywało się jak reklamówka na lince hehe. Rozleciało się po kilku metrach. Widziałem jak holowali skrzydełka więc u nas coś było nie tak. Tylko co :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez niepowiem czemu bo nic nie widzialem ... Mowa o tym duzym tak ...

 

Wstepnie moge powiedzies ze pewnie mialo za male obc. pow. bo zeby holowac skrzydelko to musi ono swoje wazyc a przy tak duzym modelu to z 500g lekko ... Ja tez holowalem z 10 slkrzydelek i 3 zdazyly sie niewypalem na hol ... Wedlug mnie zalozeniem tego modelu bylo nie holowanie tylko zbocze ... A moze poprostu cos zj....em i tyle, to tylo skrzydelka, lapie plytke styro i tne nastepne ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.