Skocz do zawartości

zaginiona przesyłka z hk


MrFlayerX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 44
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 8 miesięcy temu...

Chłopaki

najadłem się strachu i dlatego informuję jak ten strach zniknął.

 

Zamówiłem w HK gadżety za ok 47$. Przelew przez PayPal 03.12.2012r godzina 19. 27 i czekam na potwierdzenie że przelew dotarł do HK .

Według tego co czytałem jeżeli płacisz przez PayPal deklarują że do 10min mam potwierdzenie od HK.

(Zawsze dostawałem potwierdzenie w ciągu 1min+-)

Tym razem nic mimo że w PayPal przelew zakończony.

Czekałem do końca 04.12.2012r. 05.12.2012r Dostałem FURII. Przegadałem chyba z 15zł przez komórkę z pracownikami PayPal.

Informowali że przelew zakończony i wszystko w rękach sprzedawcy. Po jakimś tygodniu mogę założyć Spór. Myślę sobie 47$ przepadło.

Przygnębiony wieczorem 05.12.2012r myślałem co zrobić . Szukałem w kontakt na stronie Hobby King

i znalazłem:

http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_contactUs.asp

Jest tam okienko

Dołączona grafika i tam kliknąłem. Szybko złosił się konsultant. Ja na czacie przesłałem mu tekst z tłumacza Gogle. Dodatkowo kopie zamówienia

jakie wyświetlało się w Hobby King. Oraz Tekst jaki otrzymałem od PayPal (potwierdzenie twojej platności na rzecz hex Tronik Limited).

Wysłałem go w polskiej i angielskiej wersji (potraktowana translatorem).

Odczekałem 5min i gość o ksywie Jvy wszystko załatwił.

Otrzymałem potwierdzenie o otrzymaniu płatności przez HK.

Po zalogowaniu się do HK moja przesyłka miała status Reserved.Przedtem było Un Paid -Niezapłacone.

 

Wszystko załatwione w ciągu kilku minut. Na czacie sprawę można załatwiać 24h na dobę.

Kamień spadł mi z serca.

 

Krzysiek

 

Ps . Nigdy nie mogłem wysłać meila do HK. Zawsze molier demon(błąd).

Może moja historia pomoże innym i pozwoli zaoszczędzić trochę złotych na telefon i przede wszystkim nerwów(zdrowie) Reserved

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również korzystałem z chatu, choć w dziwnej/śmiesznej sprawie - i na to zwróćcie uwagę - koszt zamówienia +/- bonusy = 35,42 USD. Jakież było moje zdziwienie gdy PayPal poprosił o 0,01 USD mniej ( 35,41$ ). i oczywiście status był - niezapłacony. Kontakt z konsultantem i po 3 minutach przeprosił że mają inne zaokrąglenia na stronie i w transferach do PP, mówił że zgłaszali to informatykom ( bez skutku - skąd my to znamy ) i oczywiście nic nie dopłacając paczka poszła do PL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.