Skocz do zawartości

mam problem odbiornikiem


Tomaszek16

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem wędkarzem i dostałem łódkę Pondskater Orca Bait boat niestety zepsutą wygląda ona tak Dołączona grafika i dałem ją elektro mechanikowi i sprawdził w niej wszystko działa silniki i wgl i coś tam jest z łącznością pilota z łódką co tam może być zepsute co moge wymienić ? i gdzie to kupić ? albo gdzie to mogę oddać żeby to naprawić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modele latające POWINNY pracować na czestotliwośc9 35mhz. Ziemne oraz wodne na 40mhz. Nie wspominam o 2.4ghz bo to każdego się ima. Wielu z braku laku chce spróbować czegoś nowego i tak "lotnicy" idą na wodę z jakimś czymś na 35mhz i na odwrót.

Ty idąc za tym możesz do tego ustrojstwa zamontować swój odbiornik jakiś regulator obrotów i wyjść z tym na wodę.

 

 

I nie spamuj! Używaj edycji!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale forumowa wróżka wzięła urlop... :roll:

 

Wstaw dokładne zdjęcia wnętrzności łódki i powiedz w jaki sposób doszło do awarii. Na 99% okaże się że nie da się tego naprawić i trzeba by było wymienić całą elektronikę na "modelarską" co będzie droższe od nowego statku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam ci napisać o tym na Elektrodzie. Tam będzie więcej osób które będą w stanie ci pomóc.

Ostatnio stamtąd, podsyłają ludzi tu... :lol:

 

Nie mniej informacji mało.

Poza tym, znalazłem w sieci zdjęcia takiej samej łodzi i miała ona antenę z boku kadłuba.

W takiej sytuacji zostaje tylko dokładna diagnostyka, krok po kroku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.