Skocz do zawartości

Podłączenie: silnika,regulator,odbiornika,aparatury MX 16s


matek100
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ją kupowałem myślałem że podłączenie jej nie będzie wymagało więcej elementów niż tylko bateria i silnik, a tu jeszcze regulator, serwo, silnik, akumulator... . Aparaturę sprzedam dołożę trochę kasy i kupie sobie jakiś w miarę "dobry" seryjny samochodzik rc. Mój błąd bo najpierw kupiłem a później pomyślałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale dobry jesteś :)

Jak kupisz sobie "autko do jeżdżenia" to tam też jest regulator, serwo. więcej elementów niż sama "bateria".

Też sie okaże że będzie trzeba podłączyć pod odbiornik serwo, regulator...

Chyba że kupisz zabawkę, nie model, to może się okazać że będzie wszystko na jednej płytce:P

Nie ważne, zrób jak uważasz. Jedynie jak już kupisz to się pochwal swoim nabytkiem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że to jest RadioLink. W instrukcji od tej aparatury jest wszystko narysowane. Kup kabelek z wtyczką, kup serwo analogowe i już mozesz sprawdzić aparaturę. Czerwony przewód lutujesz do plusa, czarny do minusa. Trzymając odbiornik frontem do siebie czarny będzie z prawej strony do trójki (nie koniecznie) bo tu podłącza się regulator obrotów. Serwo kolorami tak samo do jedynki lub dwójki. Po włączeniu nadajnika, potem odbiornika i zbindowaniu, serwo na jakimś wychyleniu drążka powinno działać.

Możesz apkę zastosować do jakieś łódki,jachcik, motorówka. Serwo połączone ze sterem a silnik włączasz przełącznikiem i na wodę. Po rejsie kierujesz do brzegu, wyłapujesz i wyłączasz. Jeśli nie płynie bardzo szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.