Skocz do zawartości

tak się kończy zadzierania z futbolowcami :-)


spad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

O browarku nie wspomniałem ale na pewno nie rzucałbym niczym w model.

Odwróćmy sytuację; w czasie gdy latam spalinowym helikopterem na naszym lotnisku, podbiega do mnie piesek, puszczony luzem przez pewnego pana. Mam zaatakować pieska modelem? A może właściciela? Tylko rozmowa i grzeczne zwrócenie uwagi przyniesie odpowiedni skutek.

I żeby nie było, jestem przeciwnikiem bezmyślnego latania nad głowami ludzi i zwierząt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O browarku nie wspomniałem ale na pewno nie rzucałbym niczym w model.

Odwróćmy sytuację; w czasie gdy latam spalinowym helikopterem na naszym lotnisku, podbiega do mnie piesek, puszczony luzem przez pewnego pana. Mam zaatakować pieska modelem? A może właściciela? Tylko rozmowa i grzeczne zwrócenie uwagi przyniesie odpowiedni skutek.

I żeby nie było, jestem przeciwnikiem bezmyślnego latania nad głowami ludzi i zwierząt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszecie, że to pilot zbyt blisko podleciał. Nie mówię, że dobrze zrobił jednak mógł mieć zamiar tylko nad nimi przelecieć. Z niektórych Waszych postów wynika, że piłkarze powinni przygotować strzelby/armaty i strzelać w każdy samolot przelatujący nad nimi (mam na myśli normalne samoloty) tylko dlatego, że to jest zamknięty trening.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.