Skocz do zawartości

Pakiet Turnigy


skraf

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie nie używałem Turnigy, natomiast mój kolega tak. Nie narzeka i ogólnie jest zadowolony. Natomiast ja polecałbym Ci pakiety 3E Model, a szczególnie serie Max Force. Nie są to drogie pakiety, chociaż trochę droższe od Turnigy. Wytrzymały mi kilka spadków napięcia poniżej 2,7 V i dalej pracują jak należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie nie używałem Turnigy, natomiast mój kolega tak. Nie narzeka i ogólnie jest zadowolony. Natomiast ja polecałbym Ci pakiety 3E Model, a szczególnie serie Max Force. Nie są to drogie pakiety, chociaż trochę droższe od Turnigy. Wytrzymały mi kilka spadków napięcia poniżej 2,7 V i dalej pracują jak należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z abc-rc ,te czarne pakiety... (teraz nie pamiętam zbytnio nazwy) tez w sumie ładnie trzymają napięcie ;)

 

 

Teraz tak. Mam lipola 3s 1000 mah, Zippy w nadajniku (Flysky "aka" Turnigy) i dośc często spada mi napięcie poniżej 10V. ładuję do pełna i kolejne parę dni mam spokoju, więc w sumie nic się nie dzieję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z abc-rc ,te czarne pakiety... (teraz nie pamiętam zbytnio nazwy) tez w sumie ładnie trzymają napięcie :)

 

 

Teraz tak. Mam lipola 3s 1000 mah, Zippy w nadajniku (Flysky "aka" Turnigy) i dośc często spada mi napięcie poniżej 10V. ładuję do pełna i kolejne parę dni mam spokoju, więc w sumie nic się nie dzieję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie możesz brać każdy pakiet Turnigy :mrgreen: Latam na 3s 1300, 2200, 5000 i 4s 3000. Do tego 1000 jako zasilanie FPV. Na poczatku kariery modelarskiej kupiłem 3E bo były najtańsze... nigdy w życiu już ich nie kupię, a te ktore zostały służą tylko do zasilania nie obciążonych zbytnio odbiorników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie możesz brać każdy pakiet Turnigy :mrgreen: Latam na 3s 1300, 2200, 5000 i 4s 3000. Do tego 1000 jako zasilanie FPV. Na poczatku kariery modelarskiej kupiłem 3E bo były najtańsze... nigdy w życiu już ich nie kupię, a te ktore zostały służą tylko do zasilania nie obciążonych zbytnio odbiorników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledze z modelarni pakiety 3E eż się dobrze spisują. Pakiety Turnigy też w miarę dobre, byłem nawet zaskoczony, ale kupuj zwykłe, nie NanoTech, bo te ostatnie potrafią spuchnąć po pierwszym locie. Jednak najbardziej polecam pakiety Pelikan, FlightPower czy Robbe, ale cena jest troszkę większa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledze z modelarni pakiety 3E eż się dobrze spisują. Pakiety Turnigy też w miarę dobre, byłem nawet zaskoczony, ale kupuj zwykłe, nie NanoTech, bo te ostatnie potrafią spuchnąć po pierwszym locie. Jednak najbardziej polecam pakiety Pelikan, FlightPower czy Robbe, ale cena jest troszkę większa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja raz tylko miałem "przejścia" z pakietem Pelikana i to nie była wina pakietu. Latałem Sharkiem 800 z pakietem 1100mAh 3S 26C, po locie naładowałem i dałem koledze do trenerka, żeby mógł sobie polatać. I model nie dał rady wystartować. Ale to była wina ładowarki, w której coś poszło. Pelikan robi w miarę dobre rzeczy, no, może oprócz silników :D Ale co osoba to inna opinia, tak samoz Li-Polami Rhino. Mi padły po kilku lotach, tutaj wszystkim wszystko gra. To samo z NanoTechami, Flightmax czy innymi. Innym padają FlightPowery, Pelikany czy 3E model, a u mnie gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja raz tylko miałem "przejścia" z pakietem Pelikana i to nie była wina pakietu. Latałem Sharkiem 800 z pakietem 1100mAh 3S 26C, po locie naładowałem i dałem koledze do trenerka, żeby mógł sobie polatać. I model nie dał rady wystartować. Ale to była wina ładowarki, w której coś poszło. Pelikan robi w miarę dobre rzeczy, no, może oprócz silników :P Ale co osoba to inna opinia, tak samoz Li-Polami Rhino. Mi padły po kilku lotach, tutaj wszystkim wszystko gra. To samo z NanoTechami, Flightmax czy innymi. Innym padają FlightPowery, Pelikany czy 3E model, a u mnie gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.