Skocz do zawartości

Przymiarki do 3 D part 2


Shock

Rekomendowane odpowiedzi

Po upalaniu Addictiona oraz Yaczka z Haikonga przez mojego syna ,przyszedł czas na nastepny krok. Przesiadł się on na Yaka 55 M z Gold Winga i i próbuje swoich sił z pierwszą benzyną.

Filmik z początkowych ,regulacyjnych lotów ,jednak wiele wskazuje że chyba się razem dogadają :D

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lot w porządku ale mam jedną uwagę.

 

Spróbuj pilnować syna (nie wiem jak Ty latasz) żeby nie latać w około siebie tylko przed sobą i nie wlatywać nad głowę.

Na Twoim "lotnisku" latasz jak chcesz ale gdy pojedziecie kiedyś na np. piknik i będziecie przyzwyczajeni do takiego latania to możecie dostać od "czuwającego" ... że tak powiem - łomot ;)

Poza tym, latanie w wyznaczonym miejscu wygląda ładniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo słuszna uwaga Malker :rolleyes: . Staramy się zwracać na to uwagę ,jednakże to pierwsze loty po zimie,palce sztywne i całe niebo nasze... ;)

Faktem jest też to że byliśmy sami ,w momencie jak na lotnisku są koledzy to obowiązuje "strefa" i omijamy częśc lotniska gdzie są auta oraz ludzie/piloci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.