Skocz do zawartości

Graupner mx-16 hott vs sanwa sd-10g


radek_lodz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

już byłem zdecydowany na sanwę, ale pojawił sie w identycznej cenie 1299 zestaw graupnera mx-16 hott..... nie było forum, nie było z kim pogadać i czekałem :-)

 

ma ktoś może doświadczenie z tymi radiami.....

 

Zależy mi głównie na opini związanej z mechaniką drążków, twałości, itp. Oprogramowania raczej i jednej i drugiej nie wykorzystam w 100%. Ceny odbiorników też podobne... Graupner z racji że nowszy ma już telemetrię i chyba większy wyświetlać.....

 

Potrzebuję raczej solidnego i trwałego radia niż wybajerzonego.

 

Proszę o opinie zadowolonych jak i niezadowolonych ze swojego sprzętu (rc oczywiście :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mx16 które mam zamiar przerobić na 2.4G.Sanwę miałem w rękach, z tego co zauważyłem ma trochę pokrętne menu, poza tym kolega ją zachwalał.Czytelny wyświetlacz jest istotny, a telemetria skoro jest w mx to jest plus.Na pewno po jakimś czasie dojdziesz do wniosku że przydałby się taki bajer i będziesz miał problem że postawiłeś na Sanwę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Gość Kamyczek_RC

Ja postawił bym na graupnera i HOTT czytałem wiele bardzo dobrych recenzji użytkowników którzy posiadają HOTT . Po przeczytaniu instrukcji widzę wiele przydatnych i ciekawych funkcji do tego cena i dostępność wszystkiego w naszych sklepach . Serwis , gwarancja , cena odbiorników , skłania do postawienia na Graupnera i system HOTT. Mi się jakoś nie widzi wysyłanie radia do naprawy do USA i czekanie przez 2 m-ce a tym bardziej czekanie na odbiornik . Graupnera sprzedaje kilka sklepów a telemetria bardzo ułatwia treningi i szukanie modelu w 10ha polu kukurydzy ;) Sam zastanawiam się nad przesiadką na radio z telemetrią i chodzi mi po głowie HOTT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym szukaniem to jest jeden zonk...gdy mamy GPS i model nam sie straci, to aktualnie (podkreślam aktualnie) jedynie logi możemy odczytać z karty za pomocą kompa. Tak więc trzeba go mieć ze sobą lub pojechać po niego zanim zacznie sie szukać modelu. Ale to jest i tak lepsze niż szukanie modelu bez tego. Na szczęście jeszcze nie miałem takiej nieprzyjemności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.