Skocz do zawartości

Pakiety TORNADO POWER


M.Ch.

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie to reklama sklepu poprzez pakiety. jakieś 2-3 tyg temu mieli nową dostawę Tornado Power "nano series" w jednym czasie kupiłem Tornado Power 2250 mAh 30C (107zł) i Turnigy 2200 20-30C (67zł na allegro) i powiem tyle że na turnigy lata się dużo dłużej, obudowa dużo dużo twardsza, a Tornado power słabo wydajne, szybko odczuwa się spadek mocy no i dość szybko mi spuchły.

 

Swoją opinię o skjlepie zamieściłem w stosownym dziale. O innych też będę systematycznie dokładał. I to nie w stylu "prszszedłem po 2 pręty węglowe i musiałem czekać bo koleś kupował model za 2 koła" tylko z ki8lku lat zakupów.

 

Mi TP chodzą super. Co do Turnigy - były dla mnie jakieś "miękkie" i wkurzało mnie nie trzymanie rozmiarów fizycznych. Ale każdy ma swoje doświadczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

REASUMUJĄC - bo chyba szkoda serwera.

 

w moim odczuciu forum jest po to, by dzielić się informacjami. NIE NARZUCAM. Ludzie, przecież każdy z nas ma swoje preferencje, jakiś budżet.

 

Proszę wszystkich nie oszczędzajcie na:

  • nadajnik - odbiornik
  • regiel
  • serwa
Reszta - jak kto woli.

 

POZDRAWIAM :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może odpuscicie juz koledze M.Ch. To nie jego wina że Was /mnie rowież nie stać na pakiety z wyższych półek.Nie kazdy musi je od razu kupowac ale wg mnie taka ocena/opis pakietów konkretnej marki jest jak najbardziej słuszna.Napewno nie jednemu z Nas przydał by się rzetelny ranking pakietów z ich zaletami/wadami opiniami użytkowników -nie producentów.Razi Was że to relkama / a nawet jak by tak to co??

Osobiscie znalem te pakiety duzo wcześniej przed tą "reklamą" i uważam że są dobre ,nie idealne bo takich nie ma ale warte polecenia i jesli M.CH tak uważa to razi to że dzieli się swoją opinią ?.

Ileż to razy kupując pewne rzeczy wpisuję w google opinię danego produktu -i ciesze się że ktoś wyrazil opinie negatywną bądż pozytywną .Potrafię wyciągnąć wnioski z tego przez pół i albo przekonuję się sam albo rezygnuję.

Delikatnie widać że przez niektorych przemawia zazdrość lub zlośliwość że on ma a ja muszę ciągnąć z Hk...

Jak kogoś stać na BMW czy Mercedesa to ma nie zachwalać komfortu ? luksusu ,klasy ? ma prawo -to że właściciele Polonezów czy maluchów będą mowić że ich autem też da się dojechać ,po co przepłacać ,...szkoda dyskusji ,typowe polskie podejście..

Edytowane przez Shock
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyt nachalnie polecasz te pakiety i wszędzie do okoła wypisujesz jakie to niebezpieczne itp jest używanie taniego sprzętu... a droższy sprzęt wcale nie gwarantuje 100% pewności...

 

Zbyt nachalnie?

Bo napisałem subiektywną opinię i wstawiłem wyraźne zdjęcie nie z komórki?

Bo kilka osób się obużyło z tego powodu?

Reklamuję, czy zachwalam, czy polecam. Skoro uprzedzamy się o oszutach z portali aukcyjnych, czy przed wadliwymi produktami (czyli ANTYreklama) to jest ok?

Bo bronię swojej opini?

Trochę tolerancji. Nikogo nie zmuszam.

 

A co do uwagi o 100% pewności, to pewne sa tylko 2 rzeczy w życiu podatki i śmierć. Ja o 100% perwności nie pisałem.

Ale dobry sprzęt rzadziej się psuje i jest bezpieczniejszy i mam prawo to powiedzieć bo takl uważam.

 

Panowie, ja też odkładam, zbieram kosztem różnych wyrzeczeń, bo poprostu wolę lepsze. Jeszcze raz podkreślam nie dla znaczka -DLA dużej pewności długiego bezawaryjnego latania.

Edytowane przez M.Ch.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To życzymy zdrowia abyś wszystko nazbierał, a my będziemy latali :P

Tym kończę to zachwalanie, dziękuję nie kupię.

 

A modelarz Paweł to jakiś głos ogółu "życzymy".

Już dawno nazbierałem to co mi potrzebne, więc jak jest pogoda to poprostu latam.

 

 

Kilka postów wcześniej napisałeś "co myślisz, że wszystkich stać na super zachwalane przez Ciebie pakiety ? Wszystko mamy mieć najlepsze ? Powiedz mi skąd ? Zobacz ile jest u nas używanych samochodów, dlaczego sam sobie odpowiedz...."

 

Mam pomysł, żebyś się nie stresował NIE WCHODŹ NA CZĘŚĆ FORUM O JETACH.

Moze wogóle je usunąć, przecież tam modelarze rozmawiają a może i reklamuja silniki, modele i osprzęt za conajmniej kilkanaście tysięcy zł.

To straszne, a w PL tyle jest używanych samochodów.....

 

Przeczytaj jeszcze post Schock'a

 

P.S Nic nie wnoszą Twoje posty w tym temacie, oprócz drobnej złośliwości.

 

PROPONUJĘ WRÓCIĆ DO TEMATU (BATERIE TORNADO POWER) - NA RESZTĘ SZKODA CZASU, POGODY I PRĄDU.

Edytowane przez M.Ch.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam wszystkich w tym temacie.

Wszedłem w ten wątek ponieważ szukam konkretnych pakietów a tu ... .

Niepotrzebnie nalatujecie na założyciela tematu ponieważ ma dużo racji w tym co pisze, ja też wolę dobry produkt, nie koniecznie drogi. Używam pakietów Tornado od 1,5 roku i ogólnie mogę powiedzieć, że są nie złe ale posłuchałem kolegów i kupiłem dużo tańszy w znanym chyba wszystkim sklepie za 58zł no i wytrzymał ... 2 cykle ładowań. Dlatego uważam, że chodź pakiet dużo tańszy to i tak przepłaciłem bo muszę iść i kupić następny. Jest coś droższe, człowiek ściśnie zęby, pomarudzi i kupi, jak jest produkt dobry to bardzo szybko zapomina, że drożej kupił ale jak się połaszczy kupi taniej i nie jest z tego zakupu zadowolony to jest znacznie gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z

Mieli pamiętaj, że cokolwiek kupisz , może być już fabrycznie uszkodzone...

 

Zgadza się. Tylko np. każdy pakiet TP ma nalepkę "Q.C. Passed". Dobre produkty dobrych firm to większa pewność, że nie kupi sie nowego-wadliwego towaru. Mało jest postów o wadliwych, czy nie działających lub cząsto psujących sie produktach np. AXI, Jeti, Spectrum czy Hitec.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O czym Wy tu pitulicie, dobre to były Sanyo 2400 NICD cała reszta po nich to szajs i szmelc. ;) Te wszystkie lipo co teraz są na rynku eksploatowane na pograniczu ich niby wydajności prądowej ( kolega od reklamy ma tu znikomą wiedzę) padają do 10 cykli i koniec. Z powyższymi tematami to zgadzam się tylko z jednym, te opony to lepiej faktycznie dobre kupować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z

 

 

Zgadza się. Tylko np. każdy pakiet TP ma nalepkę "Q.C. Passed". Dobre produkty dobrych firm to większa pewność, że nie kupi sie nowego-wadliwego towaru. Mało jest postów o wadliwych, czy nie działających lub cząsto psujących sie produktach np. AXI, Jeti, Spectrum czy Hitec.

 

Pozdrawiam

 

Bo równie mało się tych produktów sprzedaje, zobacz ile sprzedanych tanich produktów trafia sie wadliwych w porównaniu do ilości działających.

 

Spectrum miało swoją aferę z DSM, Futaba z cyfrowymi serwami, Castle z serią regulatorów ICE, Graupner z HOTT, rzekomo świetne polskie pakiety EP są słabsze od chińskich tak samo jak polyquesty gdzie na koszulce pisze 30C a na celi 10C owszem to samo zdarza się z chińskimi produktami ale sa one o wiele tańsze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Bo równie mało się tych produktów sprzedaje, zobacz ile sprzedanych tanich produktów trafia sie wadliwych w porównaniu do ilości działających."

Bo równie mało się tych produktów sprzedaje, zobacz ile sprzedanych tanich produktów trafia sie wadliwych w porównaniu do ilości działających.

 

Spectrum miało swoją aferę z DSM, Futaba z cyfrowymi serwami, Castle z serią regulatorów ICE, Graupner z HOTT, rzekomo świetne polskie pakiety EP są słabsze od chińskich tak samo jak polyquesty gdzie na koszulce pisze 30C a na celi 10C owszem to samo zdarza się z chińskimi produktami ale sa one o wiele tańsze!

 

Może coś w tym jest. A jeżeli chodzi o przecenianie parametrów to chyba już na tym forum parę osób wspominało, że na etykiecie 100A a regiel poszedł z dymem przy 90A. W Jeti czy Castlu to nie do pomyślenia.

 

Takie czasy. Jak spojrzy się na auta z lat 70-ych, czy 80-ych to były cudeńka. Jakość, precyzja, trwałość. A teraz … Toyota miała jakiś czas temu wtopę z hamulcami, Część Japończyków i innych marek od dawna produkowana jest gdzie indziej. A jakość montażu… W Mini jakiś moduł groził pożarem, pierwsze Audi TT było trumną dla jego testowego kierowcy, W Nissanie klekocze diesel Renault. Niestety dotyka to wszystkich branż.

Wiem, że gdyby nie HK to część modelarzy zbierała by na wymarzony model dużo dłużej, może nigdy nie weszliby w pewne rozpiętości itp. Moja filozofia życiowa jest akurat za wybieraniem markowych produktów (nie dla znaczka) tylko wg. mnie dla większej ich niezawodności. Mam nadzieję, że w miarę bogacenia się naszego społeczeństwa część ludzi poprzerzuca się na lepszy sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Bo równie mało się tych produktów sprzedaje, zobacz ile sprzedanych tanich produktów trafia sie wadliwych w porównaniu do ilości działających."

 

 

Może coś w tym jest. A jeżeli chodzi o przecenianie parametrów to chyba już na tym forum parę osób wspominało, że na etykiecie 100A a regiel poszedł z dymem przy 90A. W Jeti czy Castlu to nie do pomyślenia.

 

Takie czasy. Jak spojrzy się na auta z lat 70-ych, czy 80-ych to były cudeńka. Jakość, precyzja, trwałość. A teraz … Toyota miała jakiś czas temu wtopę z hamulcami, Część Japończyków i innych marek od dawna produkowana jest gdzie indziej. A jakość montażu… W Mini jakiś moduł groził pożarem, pierwsze Audi TT było trumną dla jego testowego kierowcy, W Nissanie klekocze diesel Renault. Niestety dotyka to wszystkich branż.

Wiem, że gdyby nie HK to część modelarzy zbierała by na wymarzony model dużo dłużej, może nigdy nie weszliby w pewne rozpiętości itp. Moja filozofia życiowa jest akurat za wybieraniem markowych produktów (nie dla znaczka) tylko wg. mnie dla większej ich niezawodności. Mam nadzieję, że w miarę bogacenia się naszego społeczeństwa część ludzi poprzerzuca się na lepszy sprzęt.

 

Oj, Panie, to nie tylko tu ... W chyba zeszłotygodniowym AŚ była lista samochodów z fabrycznymi usterkami ... Cała gama Peugeotów z lat chyba 04-07 groziła pożarem z wadliwej elektryki :-) Ale fakt, stare samochody jeżdżą, a nowe się psują i psują :)

Jeden kupi taki pakiet, inny kupi drugi pakiet, a jeszcze inny kupi trzeci. I każdy będzie chwalił swój. Normalne :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry produkt za bardzo rozsądne pieniążki.

 

Nie sądzę żeby były one aż tak dobre, żeby płacić prawie 2 razy drożej :wacko:

Widzę że kolega trochę się pod jarał tymi pakietami, tylko niech uważa żeby chaty nie zjarał :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.