Skocz do zawartości

Motorówka RC na podstawie planów "żabki"


Rekomendowane odpowiedzi

Przemomokry, cisza. Chyba się nie obraziłeś albo wypiołeś na innych.

 

Obecny. Tak czytam sobie to wszystko i rozmyślam co tu zrobić.

Narazie zeszlifowałem ile sie dało nierówności na tym co juz mam. Poszło dużo papieru ściernego bo często się zaklejał i nic juz nie ścierał. To co udało się odzyskać pomalowałem farbą podkładową w sprayu i nic się nie klei ale wygląda to pod względem estetycznym tragicznie ze względu na drobne nierówności. Zrobiłem próbe szczelności i jest ok więc nic nie stoi na przeszkodzie żeby zobaczyć jak to pływa tymbardziej że do uruchomienia trzeba tylko wsadzić serwo(przykręcić), regiel, baterie i odbiornik czyli jakieś 30 min roboty. Jak bedzie dobrze pływać to pomyśle jak wyrównać powierzchnie i pomaluje w jakieś ładne kolory, a jak będzie lipa to wyjme osprzęt i zostawie sobie na pamiątke taką wersję pomalowaną biały podkładem.

 

Narazie brak mozliwości sprawdzenia jak to pływa ze względu na ciągłe deszcze ale może w sobote albo niedziele coś sie uda zrobić to napisze co z tego wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłeś podstawowy błąd. Na wręgach były zaznaczone nacięcia na rogach na podłużne listwy. Nie było tych listw a powinny być. Skutek jest taki, że na zdjęciu widać załamania burt zamiast ułożenia w łuk. Teraz szpachlówka, szlif i malowanie. Może coś z tego wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.