Skocz do zawartości

aparatura


macowca
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

już trzeci raz to piszę... :mellow:

Nastawiłem się na zakup apki turnigy 9x w hobbyking.com ale okazało się że nie mają w magazynie :(

Znowu zacząłem szukać w Polsce i trafiłem na kilka radiolinków esky w miarę dobrej cenie ale jeszcze odrobinę za drogiej.

nadajnik ma być 4-6 kanałowa 2,4 ghz lub 35mhz. Budżet to 200zł. Może być na allegro. Czekam na propozycje i z góry dziękuję.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

macowca. Nigdy się nie doczekasz aby aparatura w HK była dostępna. Teraz np jest zamówień na 150 sztuk (stocklevel -150) Zamawiasz ją gdy jest back order, dopisując się tym samym do listy chętnych. Gdy się pojawią, zamówienie będzie zrealizowane. Taka jeszcze uwaga, nawet jakbyś kupił z HK aparaturę Turnigy to docelowo wyjdzie ci ok 250 zł, a jak US doliczy Ci Vat (wartość większa niż 50$) to i 310zł.

 

W świetle tego kupno aparatury FLySKy z abc-rc za 369zł moim zdaniem jest do rozważenia. Są jeszcze dwie na stanie i masz ja na drugi dzień w domu.

Edytowane przez robertus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.