Skocz do zawartości

kolejny szybowiec


jaroglider
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

poszukuje ciekawego motoszybowca po trzech sezonach z falconem i barakudą z reicharda czas na coś nowego tylko własnie co?W falkonie odpowiada mi jego zwrotnośc czułośc na stery ogólnie styl latania ,barakuda jest delikatnie mówiąc tępa ale lata się przyjemnie na golasa mogę przeznaczyc pomiędzy 2 a 3 tysiaki prosze o typowania

pozdrawiam Jarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://wistmodel.com.pl tu są ciekawe motoszybowce, w twoim przedziale cenowym może znajdziesz. Relax lub Victor Max.

Modele BARDZO DOBRE ...

 

Mawi to ogólnie niedobre konstrukcje, bagnet z pręta metalowego to technologia króla świeczka, modele z formy na RG 15 to nie pachną świeżością. Modele Mawi to starocie, latające żelazka. 3 metrowy model ważyć ma poniżej 2 kg do lotu. A z mawi tyle nie będziesz nigdy miał.No ale jak chcesz to nie powstrzymuje się ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Paweł-bardzo pouczająca odpowiedz - mam na uwadze zakup modelu . Sluszne Twoje uwagi na temat towaru z MAVI...znam producenta..wystawia zawsze modele na festynach lotniczych w rodzinnym Michałkowie / onego -dawnego czasu byliśmy po opieką śp.instr. Dziewiałtowskiego/ ..Wistmodel to je to...Pan Witold czesto trenuje szybowczykami na zboczu Jeziorska / maluczkie ale Lodziacy trochę nie maja gdzie latac/ Serdecznie pozdrawiam Janek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie

Założeniem ma byc własnie typowo termiczny model myśle że modele z Wistmodel to wymaganie spełniają sama konstrukcja też powinna byc solidna nie chce się stresowac przy lądowaniu za każdym razem w obawie o uszkodzenie kadłuba bądz płata nie musi to byc demon prędkosci ma po prostu dobrze lepic się powietrza i tyle

pozdrawiam Jarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.